reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

@PierwszaFasolka2020 wszystko będzie dobrze zobaczysz 😀 korzystaj z dobrego samopoczucia, ja na początku dobrze się czułam, potem się pochwaliłam i bach mdłości mnie dopadły i zmęczenie takie że hoho 😀
@n1k43et oj tak, buzia mu się nie zamyka 😂
@JuLa? Ja myslalam żeby kupić dzieciom koszulki z napisami np. Awansowałem na starszego brata, i zobaczyć czy rodzinka się skapnie o co kaman 😂
Fajny pomysł z koszulkami :) Tylko córka jest od dawna starszą siostrą i nie byłam pewna co tam napisać ;))) Zamiast smoczka Taja wielkanocna zabawka mi się podoba do jajeczka :))
 

Załączniki

  • 88AA241F-156A-4E13-9AEC-E58E2548871E.png
    88AA241F-156A-4E13-9AEC-E58E2548871E.png
    43,2 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Ja mam koszulkę dla młodego „super brother”, jutro idziemy do teściów, zobaczymy czy domyśla się, bo zawsze zwracają uwagę na jego koszulki [emoji28] No i mam trochę brzuch wywalony, jakbym była dużo dalej w ciąży niż jestem [emoji28] nawet wciągnąć to ciężko [emoji23]
Podobno szybciej widać w każdej następnej ciąży brzuchol, wiec liczę ze to to, a nie tłuszcz który magicznie odłożył się na brzuchu a nie w biodrach jak to zawsze bywało [emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny, ale mnie zaskoczyłyście, że L4 ciążowe jest płatne 100% a ja się nastawiałam na 80% :D to super! Dobrze wiedzieć! :)
PS. u mnie 9t4d - czuję się zadziwiająco dobrze, aż się martwię. Wszystko przez tą witaminę D i lekarzy.. :(


haha ja mam to samo, ciagle mnie marwti, ze oprocz trybu zombie nic mi nie jest :) Z tym L4 też nie wiedziałam! Myślałam, że 80% :O, super, że 100!
Ja mam zagwozdkę, bo akurat kończę staż nauczycielski w tym roku i nie chciałabym, żeby trzy lata mi przepadły, bo po powrocie musiałabym robić 3 lata jeszcze raz, teraz do maja mi zostało... mam nadzieję, że uda mi się bez wirusa dohulać jakoś np. 2 tyg praca, 1 tydz. L4 czy jakoś tak :( :( :(
 
Dziewczyny, ale mnie zaskoczyłyście, że L4 ciążowe jest płatne 100% a ja się nastawiałam na 80% :D to super! Dobrze wiedzieć! :)
PS. u mnie 9t4d - czuję się zadziwiająco dobrze, aż się martwię. Wszystko przez tą witaminę D i lekarzy.. :(
teraz jak patrzę z perspektywy a mam dziś 10+4 to tydzień temu też czułam się dobrze w porównaniu z tym co jest teraz😂 wcześniej myślałam że mam mdłości ale to był pikuś po tym co się stało jak przekroczyłam 10 tydzień 😂😂😂
 
teraz jak patrzę z perspektywy a mam dziś 10+4 to tydzień temu też czułam się dobrze w porównaniu z tym co jest teraz😂 wcześniej myślałam że mam mdłości ale to był pikuś po tym co się stało jak przekroczyłam 10 tydzień 😂😂😂
Niestety podpisuję się pod tym... To co miałam na początku, co wydawało mi się kiepskim samopoczuciem to było nic w porównaniu do tego co się odwaliło u mnie akurat około 9 tyg. Wtedy sobie wyrzucałam, że trzeba było wtedy normalnie funkcjonować a nie wymyślać, haha 😁 wczoraj miałam miły dzień. Pomimo kilku epizodów było naprawdę dobrze, dziś już gorzej :-/
 
Oj dziewczyny nie brzmi to obiecująco na przyszłość bo też myslalam ze z każdym tygodniem będzie coraz lepiej
@JuLa? Dokładnie taki sam dylemat mam z córką, bo przecież od dawna jest starsza siostra, więc albo tylko dla syna taka koszulkę kupie albo dla obydwojga i trudno 😀
@meraja Daj jutro koniecznie znać czy teściowie się domyślili 😀 u mnie tłuszczu dużo na brzuchu i nawet przed ciąża wyglądał jakbym była w conajmniej 5 miesiącu więc teraz nikt już nie zwraca uwagi na brzuch że może ciążowy 😂
 
U nas piękna pogoda i nie czuć zimna bo wiatru nie ma. Co do widoku zwolnień na koncie pacjenta, to u mnie też widać z opóźnieniem, jak dzwoniłam do kadr to mi powiedzieli, że każdy dzwoni, bo nikt nie ma od razu na koncie, tylko parę dni później
 
reklama
WOW to i tak ekstra, że przez brzuszek już było widać na tym etapie, niesamowite :)
Też byłam mega zdziwiona.. Bo w pierwszej ciąży przez brzuszek miałam dopiero na pierwszych prenatalnych tj. Ok 12 plus 3. A tutaj tak się dzidzia chciała pokazać ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20210310_171835.jpg
    IMG_20210310_171835.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 55
Do góry