reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Mi woda tez tak super nie wchodzi, ale wypic litr soku jednego dnia - zaden problem 😁 i do tego kilka herbat, no i pare szklanek tej nieszczesnej wody i mam nadzieje, ze wlasciwa ilosc nawodnienia jest.
Sprawdz te soki, moze i u Ciebie zadzialaja
no soki wchodzą... Szczególnie pomarańczowy 😍😍 ale ile to kalorii dodatkowych, niechce przesadzać 🙈
 
Melduję się po wizycie z samymi dobrymi informacjami. Dziś 10+0 ☺️
Bąbel ma już 3 cm, nie bardzo chciał się pokazac, ale w końcu się przekonał. 😁
Widać było maleńkie rączki i nóżki, słyszałam też serduszko ♥️.
Za dwa tygodnie idę na USG genetyczne+ PAPPA. Lekarz powiedział, że jeżeli te badania wyjdą ok, to jego zdaniem nie ma co robić NIFTY, bo nie jestem w żadnej z grup ryzyka ani nie mam obciążeń genetycznych. ☺️
Poza tym nie ma przeciwwskazań do wdrożenia aktywności fizycznej, więc może ruszę swoją leniwą dupę i coś ze sobą zrobię. 😁
 
Melduję się po wizycie z samymi dobrymi informacjami. Dziś 10+0 ☺️
Bąbel ma już 3 cm, nie bardzo chciał się pokazac, ale w końcu się przekonał. 😁
Widać było maleńkie rączki i nóżki, słyszałam też serduszko ♥️.
Za dwa tygodnie idę na USG genetyczne+ PAPPA. Lekarz powiedział, że jeżeli te badania wyjdą ok, to jego zdaniem nie ma co robić NIFTY, bo nie jestem w żadnej z grup ryzyka ani nie mam obciążeń genetycznych. ☺️
Poza tym nie ma przeciwwskazań do wdrożenia aktywności fizycznej, więc może ruszę swoją leniwą dupę i coś ze sobą zrobię. 😁
Och och! Gratulację! Też mi się marzą takie wieści, a tyle czekać tzreba! :)
Super cieszę się z Wami! :) Czy mimo wszystko myślisz o nifty?
 
Cześć dziewczyny! Pamiętacie mnie? W zeszłym tygodniu otrzymałam druzgocząca wiadomość, że pęcherzyk ciążowy jest pusty i za mały jak na ten wiek ciąży (z usg wyszło 4t+0) i mam się zgłosić za tydzień na potwierdzenie tego. Dzisiaj byłam na wizycie (u innej gin, do której chodziłam wcześniej, ale zmieniłam ją bo godziny mi nie pasowały ) i okazało się, że to 6t+5 jest zarodek ale czekamy jeszcze na serduszko :D wizyta za tydzień w czwartek :)
 
Cześć dziewczyny! Pamiętacie mnie? W zeszłym tygodniu otrzymałam druzgocząca wiadomość, że pęcherzyk ciążowy jest pusty i za mały jak na ten wiek ciąży (z usg wyszło 4t+0) i mam się zgłosić za tydzień na potwierdzenie tego. Dzisiaj byłam na wizycie (u innej gin, do której chodziłam wcześniej, ale zmieniłam ją bo godziny mi nie pasowały ) i okazało się, że to 6t+5 jest zarodek ale czekamy jeszcze na serduszko :D wizyta za tydzień w czwartek :)
Pamiętamy! Trzymam kciukasy w takim razie dalej!!! :) Koniecznie daj za tydzień znać! A jak się czujesz? :)
 
reklama
Do góry