reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

A tymczasem mam ten sam problem co w poprzedniej ciazy. Wrzód na pipie... i to w dokladnie tym samym miejscu po 2 latach :D jak by sucz pamietal gdzie ma bolec. Jeszcze go nie ma... ale juz tak mnie boli wewnetrzna wara ze na dupie nie usiedze. Jakbym sie czyms zaciela. I poprzednio jak wyszedl to moj gim mi to chcial wycisnac. Prawie dostal kopa na lep. Pomogl mi sudocrem ale to bylo ok 13 tc... i troche sie teraz cykam
 
reklama
Dziewczyny ja po radę. Zapisałam się na prenatalne na 11 +5 przełożyć na 12+6 bo cała noc o tym myślałam
Ja bym zostawiła :) Sama będę miała w podobnym terminie prenatalne. Wydawało mi się, że tutaj własnie lepiej szybciej niż później, ale nie wiem, czy to wymysł mojej głowy, czy jakaś rada z pierwszej ciąży ;)
 
Kurcze, chciałam z Młodą do teatru lalki iść w przyszłą sobotę... i zapomniałam, że akurat od 13 marca pomorskie zamykają :(
 
Hej. Jak Wam niedziela mija? Ja w końcu się porządnie najadłam bez uczucia że zaraz to wszystko oddam z powrotem 😂 nie myślałam że tak mi będą smakowały smażone ziemniaki z maślanką i szczypiorkiem! Ja dzisiaj mam lepszy dzień także korzystam 😁
 
A tymczasem mam ten sam problem co w poprzedniej ciazy. Wrzód na pipie... i to w dokladnie tym samym miejscu po 2 latach :D jak by sucz pamietal gdzie ma bolec. Jeszcze go nie ma... ale juz tak mnie boli wewnetrzna wara ze na dupie nie usiedze. Jakbym sie czyms zaciela. I poprzednio jak wyszedl to moj gim mi to chcial wycisnac. Prawie dostal kopa na lep. Pomogl mi sudocrem ale to bylo ok 13 tc... i troche sie teraz cykam
Ale że jak wrzod? Jak to wyglada, ze tak spytam? Moze od golenia po prostu Ci sie zrobil stan zapalny? Brzmi malo przyjemnie w kazdym razie.
Ja caly czas cierpie z powodu afty, dopiero co mi jedna zniknela to kurde inna wyszla :-/ (to w jamie ustnej akurat😛)
 
Ale że jak wrzod? Jak to wyglada, ze tak spytam? Moze od golenia po prostu Ci sie zrobil stan zapalny? Brzmi malo przyjemnie w kazdym razie.
Ja caly czas cierpie z powodu afty, dopiero co mi jedna zniknela to kurde inna wyszla :-/ (to w jamie ustnej akurat😛)
Nie gole sie :p bardzo rzadko żeby nie podrażniać okolic. Jak juz urodze a moja cytologia bedzie ok to wroce do golenia codziennie;p. Teraz nic nie widac. Ale poprzednio bylo tak samo az sie zrobila taka mala twarda koleczna na koniuszku wargi wewnetrznej. Jak pryszcz. Dlatego mi gin to chcial wycisnac XD.... ale predzej w lep by zaliczyl niz bym dala. Boli samo z siebie a jeszcze mi to paznokciami ktos bedzie sciskac XD... 3 dni sudokremu i zniknelo. Sprobuje najpierw z oniseptem.
 
Ja życzę dzisiaj wszystkim miłej niedzieli ❤️
Dopiero się ogarniam, bo byliśmy u znajomych i mimo że nie piłam czulam z rana kaca 😂😂
Teraz samopoczucie dobre, więc niedługo wyjście do restauracji na obiad z okazji dnia kobiet 🙂🙂 oby mdłości nie naszły 🙈🙈
 
reklama
Do góry