reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
U mnie pogoda dziś upadła na głowę - raz słońce świecące tak mocno, że aż razi, a po kilku minutach ciemno i śnieżyca i tak już cztery razy w ciągu ostatnich kilku godzin. A ja się dziwię, że mnie głowa boli :p

Ja prenatalne mam 12+2 23.03 i po usg idę na test pappa 😃
Podobno dobrze przed badaniem zjeść batonika albo napić się coli to płód jest bardziej ruchliwy i można uchwycić płeć
Hmm, ciekawe! Teraz pozostaje pytanie, czy dam radę się zmusić żeby zjeść batonika 🤔
 
Ja prenatalne mam 12+2 23.03 i po usg idę na test pappa 😃
Podobno dobrze przed badaniem zjeść batonika albo napić się coli to płód jest bardziej ruchliwy i można uchwycić płeć
Z tym batonikiem to prawda. Ale raczej nie w 12 tyg;) jest taka teoria NUB która po uniesieniu narządów płciowych wskazuje płeć :) Ale myśle że tak naprawdę płeć to koło 16 tyg dopiero
 
reklama
Po wizycie. Rośniemy zdrowo
emoji3060.png
Ten stres mnie wykończy. Nie śpię od 1 w nocy.
A ostatnio się zastanawiałam czy ktoś jest z Bydgoszczy lub okolic 😊

Co do spania też mam tragedię, bo wstaje do toalety 150 razy i jest tak ,że zasnąć nie mogę.
 
Do góry