reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Mam pytanie wg OM mam dzisiaj 10+0 a w środę na USG wyszło 8+0 dwa tygodnie różnicy nie widziałam u żadnej z was aż takiej różnicy
A jak u ciebie z owulacją? Mogło dojść do zapłodnienia o 2 tygodnie później?

Ja mam starszą ciążę niż wg OM, wydawało mi się, że o 4 dni, tymczasem w 6tygodniu wyszła o dzień mlodsza, w 8tygodniu o 2 dni starsza. Czekam na badania prenatalne w 12+1, to wtedy zobaczymy co i jak.

Jak na kolejnym usg np. Za tydzień /dwa dzidzia będzie się rozwijała prawidłowo, to mimo tej 2 tygodniowej różnicy, myślę, że nie masz się czym martwić 😉

Trzymam kciuki ✊✊✊
 
A jak u ciebie z owulacją? Mogło dojść do zapłodnienia o 2 tygodnie później?

Ja mam starszą ciążę niż wg OM, wydawało mi się, że o 4 dni, tymczasem w 6tygodniu wyszła o dzień mlodsza, w 8tygodniu o 2 dni starsza. Czekam na badania prenatalne w 12+1, to wtedy zobaczymy co i jak.

Jak na kolejnym usg np. Za tydzień /dwa dzidzia będzie się rozwijała prawidłowo, to mimo tej 2 tygodniowej różnicy, myślę, że nie masz się czym martwić 😉

Trzymam kciuki ✊✊✊
Ja znam datę zapłodnienia bo był to jednorazowy sex 😃po powrocie meza z delegacji 11.01 😃
 
Kurde no... A mi znowu jest niedobrze, a taki był piękny poranek 😭 teraz do mojego zestawu dołączył ból głowy, cudowności ☹️
I ta tępa pogoda dzisiaj - raz słońce, że oczy wypala, a za minutę ciemno jakby miała być burza
 
O właśnie, ech te matki 😉

Te formalności to można w urzędzie stanu cywilnego załatwić jeszcze przed narodzinami? Chodzi o to, że ojciec przyznaje, że jest ojcem, tak? 😂
Nie to można bez ślubu już w ok 6 mc. :) A później może już legalnie podjechać sam i zarejestrować dziecko. Mi się po ciąży nie chciało Xd
 
Nie to można bez ślubu już w ok 6 mc. :) A później może już legalnie podjechać sam i zarejestrować dziecko. Mi się po ciąży nie chciało Xd

Można zgłosić narodzenie przez ePUAP dostać akt urodzenia i pesel. My dostaliśmy te dokumenty listem poleconym. Jakoś w 7 miesiącu tez byliśmy w urzędzie zdeklarować ojcostwo, czy jak się to nazywa [emoji28]
 
reklama
Do góry