reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Zakupiłam :) adapter do samochodu. Fantastyczna sprawa:)))
 

Załączniki

  • 144435A5-2F26-4AC6-B8A0-A4330CA074B9.jpeg
    144435A5-2F26-4AC6-B8A0-A4330CA074B9.jpeg
    199 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Pocieszcie - kryzys mam!
Jak Wasze brzuchy?
Jestem w 10tc i mam wrażenie, że już gołym okiem widać a to moja pierwsza ciąża. Liczyłam na to, że uchowam się z mniejszym brzuchem trochę dłużej a tu balon mi wyskoczył :D
Haha! Naprawdę? :) To nawet trochę fajnie ;) [Ja ciągle narzekam na brak objawów - wiem, że to głupie, ale makówka pracuje i panikuje, że moze to coś nie tak? :) ] Marzy mi się juz być po tym usg w 12 tyg. :D A mierzyłaś się/wązyłas? Też jest róznica? :)
 
Oj zazdroszczę [emoji846] ja miałam brać ślub w październiku tego roku, ale z wiadomych przyczyn odbędzie się później [emoji6] znając moja mamę, która jest starej daty, pewnie wysłucham narzekań, że najpierw dziecko potem ślub...

Jak moja mama się dowiedziała ze jestem w ciąży, to pierwsze pytanie było, co ze ślubem [emoji23] czy przekładamy [emoji23] (ślub był we wrześniu 2019, a syn urodził się w styczniu). Mówiłam ze chyba oszalała, ze z brzuchem będę umierać na weselu i patrzeć na zegarek, chcąc się wreszcie położyć [emoji28] Potem dopiero poszła po rozum do głowy.
Niech się cieszą, ze dziecko w drodze, bo dziś wiele par ma ogromne problemy, a czasy tez niezbyt ciekawe [emoji28]
 
Oj zazdroszczę 🙂 ja miałam brać ślub w październiku tego roku, ale z wiadomych przyczyn odbędzie się później 😉 znając moja mamę, która jest starej daty, pewnie wysłucham narzekań, że najpierw dziecko potem ślub...
E tam. Moje jedno dziecko już będzie na moim ślubie hihi. Załatwiam formalność w razie gdyby stary kipnal żebyśmy były ubezpieczone etc:) nazwisko se zmienię na królewskie.
 
A powiedzcie mi jak te adaptery działają przy wczesnej ciąży? Bo mi się wydawało, że one mają rację bytu tylko wtedy, kiedy dziecko jest już wyżej, jest większe i pasy rzeczywiście mogą przy wypadku zrobić bobo krzywdę...
 
Haha! Naprawdę? :) To nawet trochę fajnie ;) [Ja ciągle narzekam na brak objawów - wiem, że to głupie, ale makówka pracuje i panikuje, że moze to coś nie tak? :) ] Marzy mi się juz być po tym usg w 12 tyg. :D A mierzyłaś się/wązyłas? Też jest róznica? :)
ja kocham ten mój tłuszczowo-ciążowy brzuszek ale chciałabym na spokojnie mówić o ciąży dopiero po prenatalnych a tu muszę się z nim jeszcze chwilę kryć.
 
reklama
ja kocham ten mój tłuszczowo-ciążowy brzuszek ale chciałabym na spokojnie mówić o ciąży dopiero po prenatalnych a tu muszę się z nim jeszcze chwilę kryć.
Mi brzuszek jako tako nie przeszkadza, ale dziś się zważyłam i jest więcej niż być powinno na tym etapie ciąży :-/ kurde, pewnie przez brak ruchu, bo jem raczej rozsądnie. A może to takie odstępstwo od normy dziś, bo wczoraj wypiłam dwa litry soku 🤔 muszę przez najbliższe dni kontrolować wagę to się dowiem. Jeśli jednak to prawda to chyba czas przejść na dietę 😅
 
Do góry