reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja dzis ostati dzien jako wolna kobieta :D Będą mnie dzisiaj odchwaszczać :p Brwi hybrydy, a jutro to juz caly zestaw slubny i co XD i koniec panienstwa.
Oj zazdroszczę 🙂 ja miałam brać ślub w październiku tego roku, ale z wiadomych przyczyn odbędzie się później 😉 znając moja mamę, która jest starej daty, pewnie wysłucham narzekań, że najpierw dziecko potem ślub...
 
Ja dzis ostati dzien jako wolna kobieta :D Będą mnie dzisiaj odchwaszczać :p Brwi hybrydy, a jutro to juz caly zestaw slubny i co XD i koniec panienstwa.
Ja mówiąc szczerze nie czuję jakiejś większej różnicy ze ślubem czy bez 😛 w sensie u nas akurat nic się nie zmieniło, to była raczej taka formalność. Jedyne co to współpracuję w większości z ludźmi z zagranicy i jak zobaczyli moje nowe nazwisko to się za głowę chwycili 😁 poprzednie miałam krótkie i łatwe do wymówienia przez obcokrajowców, teraz mam nieco dłuższe. Do dzisiaj ci, z którymi mam świetny kontakt pytają czemu im to zrobiłam, hahaha 😁
 
Oj zazdroszczę 🙂 ja miałam brać ślub w październiku tego roku, ale z wiadomych przyczyn odbędzie się później 😉 znając moja mamę, która jest starej daty, pewnie wysłucham narzekań, że najpierw dziecko potem ślub...
A to tak z ciekawości - macie wyznaczoną konkretną, nową datę? Bo to w sumie ciężko tak określić, kiedy wrócimy do normalności sprzedwirusowej?
 
Pocieszcie - kryzys mam!
Jak Wasze brzuchy?
Jestem w 10tc i mam wrażenie, że już gołym okiem widać a to moja pierwsza ciąża. Liczyłam na to, że uchowam się z mniejszym brzuchem trochę dłużej a tu balon mi wyskoczył :D
Ja już pisałam ostatnio, że w środę mnie babki w labo same z kolejki zabrały, że jako ciężarna mam pierwszeństwo... a podczas pobierania krwi inna kobitka pyta czy będzie chłopak czy dziewczynka i nie chciała wierzyć, że jeszcze nie wiem... wyglądam jak w 6 miesiącu ciąży z Zo 🙈
 
reklama
A to tak z ciekawości - macie wyznaczoną konkretną, nową datę? Bo to w sumie ciężko tak określić, kiedy wrócimy do normalności sprzedwirusowej?
Właśnie czytam, że rozważają zamknięcie pomorskiego... Czekam jak na szpilkach, bo może nie będę musiała l4 brać jednak :D haha
 
Do góry