reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hej! Fajnie pooglądać maluszki 😍, wielkość wszystkie w swoim czasie na pewno nadrobią! Ja dziś postanowiłam nie pić kawy w nadziei że to po niej mam mdłości. Okazało się że jednak rano każdy zapach powoduje mdłości... Moja 10 latka chyba się już przyzwyczaiła że rano biegnę korytarzem do 🚽. Nawet nie pyta czy żyje...😅 A jeszcze nie wie o ciąży. Przeziębienie jakby trochę lepiej - inhalacje pomogły i milion syropów i naparów które mąż wczoraj robił- w razie potrzeby podzielę się ☺️. Jutro powinnam wyjechać na spotkanie z szefostwem o 6 rano, wrócę ok 22, 1000km i 6h spotkania... Więc już sobie życzę powodzenia 😳
 
reklama
Hej jaki miałaś cukier ?? Na czczo bo ja 99 a normalnie zawsze miałam poniżej 90
Moja fasola ma 1.59 cm toż to gigant 😀
Ja w poprzedniej ciąży miałam 98 z hakiem (ale do mojego ginusia prywatnie chodziłam tylko na usg, a z wynikami na NFZ, więc mieli w nosie), a wczoraj miałam 97 i już mi powiedział, że za wysoko. Dołączam do tych mamusiek, które były/są zmuszone do ogarnięcia krzywej cukrowej tak wcześnie :(
 
Ja w poprzedniej ciąży miałam 98 z hakiem (ale do mojego ginusia prywatnie chodziłam tylko na usg, a z wynikami na NFZ, więc mieli w nosie), a wczoraj miałam 97 i już mi powiedział, że za wysoko. Dołączam do tych mamusiek, które były/są zmuszone do ogarnięcia krzywej cukrowej tak wcześnie :(
Ja ogarniałam krzywą;) w 8 tygodniu ciąży i o dziwo wyniki wyszły idealnie;)) Mimo początkowej glukozie 93,5
 
Ja w poprzedniej ciąży miałam 98 z hakiem (ale do mojego ginusia prywatnie chodziłam tylko na usg, a z wynikami na NFZ, więc mieli w nosie), a wczoraj miałam 97 i już mi powiedział, że za wysoko. Dołączam do tych mamusiek, które były/są zmuszone do ogarnięcia krzywej cukrowej tak wcześnie :(
Kurde a moj powiedział cukier ok i wez tu bądź madra
 

Załączniki

  • AAEFA7DD-8D61-4984-B61A-359F306BC22E.png
    AAEFA7DD-8D61-4984-B61A-359F306BC22E.png
    44,3 KB · Wyświetleń: 42
Powiem wam że nie fajnie. Od rana do wieczora mdłości z małymi przerwami... Najgorzej rano. A w nocy wgl brak snu bo jak nie ból brzucha i nie mogę się ułożyc to z 4 / 5 razy sikanie... Też tak macie?
 
Powiem wam że nie fajnie. Od rana do wieczora mdłości z małymi przerwami... Najgorzej rano. A w nocy wgl brak snu bo jak nie ból brzucha i nie mogę się ułożyc to z 4 / 5 razy sikanie... Też tak macie?
Ja nie mam żadnych objawów ale nie będę się chwalić bo już się tutaj pochwaliłam to 2 dni miałam mdłości
 
reklama
Do góry