reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Co do widoczności brzuszków, ja za 5 tygodni biorę ślub 😂 suknia od roku ta sama wisi i czeka na drugie podejście które teraz już choćby się waliło zakończy się ślubem. Plan jest taki że mam się w nią zmieścić i żeby za bardzo nie było widać a będzie to 13 +2. Mam nadzieję że nie jestem bardzo naiwna. Tylko odrobinkę 😅
Jak ma gorset pół bidy 😃
 
reklama
Ja dlatego będę cisnąć na dwóch lekarzy - na NFZ i prywatnie. Człowiek tyle tych składek płaci, a jak czegoś potrzebuje, to może się co najwyżej cmoknąć. My tak Młodej robiliśmy operację w styczniu. 7 tys. ponad poszło, bo na NFZ nam odwołali w czerwcu, a w nowym miejscu musielibyśmy znowu się zapisać w kolejce, która trwa oczywiście latami... i wszyscy mieli w poważaniu, że dziecko, że niedosłuch coraz większy, itd... smutne to jest, że opieka państwa na teorii się zaczyna i kończy.
no masz rację z tym że opieka Państwa jest tylko w teorii 😞 ale do chodzenia do dwóch lekarzy nie mam cierpliwosci.
Z moim rodzinnym jestem w kontakcie i on chociaż bedzie mi wystawia na takie podstawowe jak morfologia, mocz i glukoza :)
 
no masz rację z tym że opieka Państwa jest tylko w teorii 😞 ale do chodzenia do dwóch lekarzy nie mam cierpliwosci.
Z moim rodzinnym jestem w kontakcie i on chociaż bedzie mi wystawia na takie podstawowe jak morfologia, mocz i glukoza :)
Czytając Wasze wiadomości to chyba dobrze trafiłam trafiłam do poradni ginekologicznej ktora jest w szpitalu i gin do którego chodzę jest ordynatorem na porodówce wiec chyba nie najgorzej dzisiaj bylam na badaniach skierowanie mialam od niego gdyby nie to byłabym lżejsza o 396zł promocja na dzień kobiet 😃
 
Ja mam luxmeda, mąż mnie wpisał [emoji28] na NFZ w pierwszej ciąży próbowałam się dostać, to terminy były na październik/listopad u niektórych lekarzy [emoji85] a dzwoniłam w czerwcu [emoji28] na szczęście miałam pakiet medyczny z pracy i to mnie uratowało [emoji85]
 
Widzę, że o wózkach mowa... ja Wam tylko podpowiem, żebyście zwróciły szczególną uwagę na foteliki dołączone do tych (niestety, przeważnie wątpliwej jakości) zestawów 3w1.
Jestem maniaczką RWFów i dobry fotelik jest dla mnie po stokroć ważniejszy niż wózek. Ale my dużo podróżujemy, bo rodzinka daleko ;)
Właśnie dlatego ja che 2w1 i do junamy pasują foteliki maxi Cosi dostępne z bazą, może jeszcze jakies inne będą pasowały, a my też dużo jeździmy także musi być coś dobrego, my też jak najdłużej tyłem
 
Jeszcze ze swojej diety musiałam wyeliminować kawę, zrobię łyka i mnie odrzuca, piłam tylko jedna filiżankę z ekspresu. Ze względu na niskie ciśnienie w ciąży musiałam szukać alternatywy, więc od jutra będę rano piła szklankę zielonej herbaty, można w ciąży, dziewczyny które mają problemy z cukrem, zielona herbata obniża cukier i insulinę w organizmie😉
@Valezi co tam u Ciebie?
 
Ja słyszałam że nie wskazana w ciąży zielona herbata (opinia dietetyka specjalizującego się w ciąży) [emoji2368]
Jeszcze ze swojej diety musiałam wyeliminować kawę, zrobię łyka i mnie odrzuca, piłam tylko jedna filiżankę z ekspresu. Ze względu na niskie ciśnienie w ciąży musiałam szukać alternatywy, więc od jutra będę rano piła szklankę zielonej herbaty, można w ciąży, dziewczyny które mają problemy z cukrem, zielona herbata obniża cukier i insulinę w organizmie[emoji6]
@Valezi co tam u Ciebie?
 
A czy można pić herbatę earl grey? Powiem Wam, że nie wyobrażam sobie śniadania bez herbatki +cytrynki, a może znacie jakieś fajne zamienniki? :)
 
reklama
Do góry