reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Dziękuję :) chociaż z rozczytaniem się mam małe trudności ;) I widzę bratnią duszę jeśli chodzi o miłość do 8 Gwiazdek <3 :D
Ja miałam zlecone takie, oprócz tego robiłam jeszcze podstawową morfologię. :)
 

Załączniki

  • img-20210301-185826584~2.jpg
    img-20210301-185826584~2.jpg
    214,5 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Uff dziewczyny przeżyłam 😀 jestem już w domu i leżę sobie. Ale tak jak pisałam, zauważyłam że muszę jeść często żeby nie dopuścić do nawet najmniejszego głodu. Ja myślę że można prawie wszystko jeść i pić ale z niektórymi rzeczami po prostu nie przesadzać, także spokojnie 😀
Ja też o dziwo przeżyłam, ale ciężko było. Mi też bardzo pomaga to częste jedzenie i niedopuszczenie do nawet minimalnego głodu. Tylko jak mam spotkania w pracy to nie zawsze mogę sobie pozwolić na przekąskę.
Ale przynajmniej na jutrzejsze spotkanie oddelegowałam kogoś innego, więc będę żyć 😅😂
 
Co do widoczności brzuszków, ja za 5 tygodni biorę ślub 😂 suknia od roku ta sama wisi i czeka na drugie podejście które teraz już choćby się waliło zakończy się ślubem. Plan jest taki że mam się w nią zmieścić i żeby za bardzo nie było widać a będzie to 13 +2. Mam nadzieję że nie jestem bardzo naiwna. Tylko odrobinkę 😅
Spokojnie ! Ja ślub brałam w 15 albo 16 tygodniu !! Boże:D nawet nie zdawałam sobie sprawy chyba ! O ciąży wiedzieli tylko rodzice. Ale myślę że większość się domyslala bo wcześniej byłam mega szczupła
 
Hej, to i ja przedstawię mój komplet badań od gina: HBs Ab przeciwciała, Grupa krwi, mocz - badanie ogólne, glukoza na czczo, TSH, serologia kiły, morfologia płytki rozmaz automatyczny, toksoplazmoza IgG i IgM, różyczka IgG i IgM, HCV Ab przeciwciała, p. ciała anty HIV
Matko ile tego 🙄
 
reklama
Do góry