reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Uff dziewczyny przeżyłam 😀 jestem już w domu i leżę sobie. Ale tak jak pisałam, zauważyłam że muszę jeść często żeby nie dopuścić do nawet najmniejszego głodu. Ja myślę że można prawie wszystko jeść i pić ale z niektórymi rzeczami po prostu nie przesadzać, także spokojnie 😀
 
reklama
@anio0 wiem bo też tak mam jak ktos ma podobnie do mnie 😂 nie to żebym się cieszyła z czyjegoś złego samopoczucia, ale jakoś tak raźniej się wydaje jak ktoś jeszcze przechodzi to samo 😂
No u mnie dzisiaj bardzo kiepsko, ledwo siedzę w pracy... Oddycham głęboko bo mam wrażenie że zaraz pawia puszczę, chyba sobie wykrakałam to dobre samopoczucie jak ostatnio pisałam. Dziewczyny poratujcie jakimś sposobem, bo nie wiem jak wysiedzę do tej 16...
Miałam dziś to samo w pracy od rana mdłości, później mnie zwymiotowało, potem z automatu wzdęty brzuch i niestety musiałam wyjść wcześniej z pracy...
 
@Mama23????? Ja jakoś dałam radę do końca i bez wymiotowania ale jeśli tak będzie codziennie to kiepsko to widzę niestety😞
Zaopatrzylam się w różne przekąski, cole i imbir w razie czego i zobaczę jak to będzie wyglądać, bo dzisiaj niestety prawie nic nie zrobiłam, tak źle się czułam 😞 przepraszam, że wam dzisiaj tak smece...
 
@Mama23????? Ja jakoś dałam radę do końca i bez wymiotowania ale jeśli tak będzie codziennie to kiepsko to widzę niestety😞
Zaopatrzylam się w różne przekąski, cole i imbir w razie czego i zobaczę jak to będzie wyglądać, bo dzisiaj niestety prawie nic nie zrobiłam, tak źle się czułam 😞 przepraszam, że wam dzisiaj tak smece...
Chyba większość kobiet na tej grupie za dobrze nie przechodzi początki.Więc razccej nie smecisz 😉 A który u ciebie tydzień?
 
Nie wiem jak u was ale u mnie w najbliższej rodzinie i w pracy wiedzą o ciazy. U was też tak jest ze dziwią się jak to możliwe że to np dopiero 7 tydz a można tak źle się czuć?
 
Przeszłam 4 dni temu na „Prenatal Uno” moja endokrynolog mi go poleciła, jest tam sporo imbiru i powiem szczerze, że poza lekkimi mdłościami, nic a nic🤷🏻‍♀️ Pomijając może czwartek bo wtedy jeszcze 2x sobie ulżyłam😂
 
reklama
@Mama23????? Ja jakoś dałam radę do końca i bez wymiotowania ale jeśli tak będzie codziennie to kiepsko to widzę niestety😞
Zaopatrzylam się w różne przekąski, cole i imbir w razie czego i zobaczę jak to będzie wyglądać, bo dzisiaj niestety prawie nic nie zrobiłam, tak źle się czułam 😞 przepraszam, że wam dzisiaj tak smece...
Ja mam podobnie i coraz częściej myślę o L4. Dzisiaj to w ogóle prawie zemdlałam, już czułam że odpływam, ale małżonek mnie usadził na krześle, powachlował i jakoś się wykaraskałam, ale to pokazuje, że chyba nie ma co się męczyć. Chciałam walczyć przynajmniej do połowy ciąży, ale co to za praca, która jest tak nieefektywna, a ja przy tym ledwo zipie.
 
Do góry