reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Dziewczyny a czy któraś z Was robiła Beta Hcg? Ja według aplikacji jestem w 5t+6 i Beta robiona wczoraj na poziomie 6560, wiaodmo,ze trzeba powtórzyć bo powinna rosnąć, ale może Wy się podzielicie jak u Was jest/było?
 
reklama
Ja lubię Pepsi do popicia jak coś ciężkiego zjem, tak to już dawno nie kupujemy, co do coli zero, kiedyś spróbowałam i wydawała mi się jeszcze bardziej słodka niż zwykła
Pepsi mialam okazje niedawno sprobowac, tez ta zero, bo nie bylo coli i w sumie tez jest git :-) nawet sie lepiej sprawdzila, bo mialam wrazenie ze jest bardziej gazowana niz cola, a o cos mega gazowanego mi chodzilo
 
Dobrze,że do Maca mam najbliżej 60 km, bo na bank byłabym z obsługą na cześć 😀
Staram się urozmaicić menu w owoce, jogurty,bo wcześniej było bardzo ubogo. Kawa w ogóle mnie nie pociąga, natomiast coca cola taka nagazowana pomaga na "kaca".
W pierwszej ciąży smarowałam się jakimś niemieckim specyfikiem i dawała radę,po porodzie przestałam i białe prążki posiadam w okolicy ud. Miałam na plusie 25, w tym oprócz dziecka sama woda. Chodziłam spuchnięta od 5 mc. Dobrze, że było lato, ponieważ japonki to jedyne obuwie,w które się mieściłam.
Wiem,że o wiek się nie pyta, ale czy dużo nas jest +35 😀 bo jakoś się tak martwię,że tylko ja taka "stara" 🤪
Ja mam 34 😱
 
Też mi szalenie smakuje cola, tyle że ja od zawsze piję colę zero - ta zwykła mi jaloś nie smakuje, no i ta cola nie ma raczej za dużo ze zdrowiem wspólnego, więc staram się możliwie na maxa ograniczać jej ilość, ale gdyby nie to, to pewnie co 3 dni bym piła :-D

Mmmm, cola zero [emoji3059] mam zapas w domu, na te słabsze dni [emoji28]
 
Dobrze,że do Maca mam najbliżej 60 km, bo na bank byłabym z obsługą na cześć 😀
Staram się urozmaicić menu w owoce, jogurty,bo wcześniej było bardzo ubogo. Kawa w ogóle mnie nie pociąga, natomiast coca cola taka nagazowana pomaga na "kaca".
W pierwszej ciąży smarowałam się jakimś niemieckim specyfikiem i dawała radę,po porodzie przestałam i białe prążki posiadam w okolicy ud. Miałam na plusie 25, w tym oprócz dziecka sama woda. Chodziłam spuchnięta od 5 mc. Dobrze, że było lato, ponieważ japonki to jedyne obuwie,w które się mieściłam.
Wiem,że o wiek się nie pyta, ale czy dużo nas jest +35 😀 bo jakoś się tak martwię,że tylko ja taka "stara" 🤪
Ja mam wszędzie wkoło 8km/10/11/13🙈
Co do wieku w maju kończę 32
 
reklama
Do góry