reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Woow! Wchłonęły się? Nie wiedziałam, że jest taka opcja, ale czadersko. A ile czasu im zajęło, że tak powiem to wchłonięcie?
Stan nie jest idealny jak przed ciaza, ale golym okiem nie widac;p muszialabym sie macac. Zajelo to mi ok roku, wyblakly, zmalaly a moja matka wyglada jakby rodzila wczoraj. Balam sie ze u mnie tez tak bedzie bo brzuch wygladal jak szaro rozowo biala szachownica a teraz jest cacy. No i dla dzianych pan sa laserowe zabiegi, Ja po ciazy cwiczylam i pije duzo wody, jadlam suple z witamina a e c i calym alfabetem i antyoksydanty
 
Stan nie jest idealny jak przed ciaza, ale golym okiem nie widac;p muszialabym sie macac. Zajelo to mi ok roku, wyblakly, zmalaly a moja matka wyglada jakby rodzila wczoraj. Balam sie ze u mnie tez tak bedzie bo brzuch wygladal jak szaro rozowo biala szachownica a teraz jest cacy. No i dla dzianych pan sa laserowe zabiegi, Ja po ciazy cwiczylam i pije duzo wody, jadlam suple z witamina a e c i calym alfabetem i antyoksydanty
Mi niestety nic nie pomogło na przeorany brzuch fakt nie są fioletowe tylko białe ale czuć je i są bardzo szerokie boje się co będzie teraz
 
Mi niestety nic nie pomogło na przeorany brzuch fakt nie są fioletowe tylko białe ale czuć je i są bardzo szerokie boje się co będzie teraz
uuuuu podobno te biale sa gorsze, u mnie brzuch wygladal jakby mnie ktos podrapal. A moze cud medyczny i ta ciaza Cie upiekszy i wszysko zniknie ;P Zreszta trzeba akceprowac swoje cialo, chyba nie planujemy chodzic po klubach kuso odziane jak malolatki i podrywac zboczencow :D
 
Stan nie jest idealny jak przed ciaza, ale golym okiem nie widac;p muszialabym sie macac. Zajelo to mi ok roku, wyblakly, zmalaly a moja matka wyglada jakby rodzila wczoraj. Balam sie ze u mnie tez tak bedzie bo brzuch wygladal jak szaro rozowo biala szachownica a teraz jest cacy. No i dla dzianych pan sa laserowe zabiegi, Ja po ciazy cwiczylam i pije duzo wody, jadlam suple z witamina a e c i calym alfabetem i antyoksydanty
Moja mama i siostra też mają do teraz widoczne rozstępy na całym brzuchu jakby ktoś je pociął, więc śmiałam się że ja to po tacie nie tylko grupę krwi ale też rozciągliwość skóry odziedziczyłam, bo też miałam duży brzuch, ale tak jak u Ciebie praktycznie w ogóle nic nie widać, mam jeden rozstęp widoczny na brzuchu😂 znowu na cycach mam widoczne, ale to mi wogole nie przeszkadza, no i po kilka malo widocznych na udach, więc mam nadzieję, że jak po dwójce nie wyglądam źle to po 3 też tragedii nie będzie
 
:D a ja się nie namaszczam. Rozstępy po poprzedniej ciązy ładnie sie wchlonely :)
jutro sie pochwale pierwszym ciuchem dla Klaruni/Wojtuni :D
:D a ja się nie namaszczam. Rozstępy po poprzedniej ciązy ładnie sie wchlonely :)
jutro sie pochwale pierwszym ciuchem dla Klaruni/Wojtuni :D
Zachęciłaś mnie! Dorwałam w hm. Ciuszek za pomocą którego poinformowałam męża o ciąży 😁
 

Załączniki

  • 7753F813-4018-4571-9355-AB6E36BEAC17.jpeg
    7753F813-4018-4571-9355-AB6E36BEAC17.jpeg
    40,2 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry