reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Witam was! Dzisiaj bardzo zaskoczyły mnie moje dwie kreski, więc mam nadzieję, że przynajmniej do października tutaj z wami już zostanę ☺️
Termin wyliczyło mi na 12.10
Póki co z objawów to brak @ i rwący ból jajników i co jakiś czas bóle w podbrzuszu jak na @ no i bardzo wrażliwe piersi.
Jutro wybieram się na bete aby mieć już 100% pewności
A Wy jak się czujecie? Jakieś objawy?
U mnie tylko wrażliwe i troche nabrzmiałe piersi, na początku mnie tez troche ciągnęło podbrzusze, ale to raczej cmilo i teraz ustało :)
 
reklama
Tak dopytuje bo ja będę miała pierwsza wizytę w 5+4 i zastanawiam się czy może będzie już widać serduszko [emoji4]
to poodbno bardzo indywidualne - ja byłam w 4+2 (albo 3) i lekarz mi powiedział, że raczej nie będzie widac, ale było widać (przy beta 1000). A znam przypadek, że było widac u dziewczyny dopiero przy 2500

Trzymam kciuki, abyś zobaczyła fasolkę!
 
Z objawów to w sobotę i niedzielę miałam mocne bóle jak na okres, ale jak zaczęłam brać duphaston 2 razy dziennie, to przeszło :)
Teraz mnie boli krzyż od czasu do czasu, mam wrażliwe piersi (ale nie jakoś dokuczliwie0, zmienił mi się owal twarzy (żegnajcie wystające kości policzkowe :p), tłuszczyk mi się zaczął na brzuchu odkładac (a normalnie to tyje w biodra a nie w brzuch), jestem zmęczona (ale nie mogę spać), często odwiedzam plus mam węch dobrego psa gończego
 
U mnie dalej z objawami słabo, w sumie chyba nie mam zadnych, nawet te cycki mnie nie bola, moze delikatnie jak wezme i ścisne sutka😁
A no i spanie, moglabym spac dluzej niz zawsze, jak wracam z pracy klade sie na jakas godzinke/ dwie, wstaje i pozniej o 21 znowu jestem do spania.
 
Dziękuję, mam nadzieję że tak będzie i wszystko będzie ok.

Ja z objawów mam pełniejsze piersi, trochę pobolewaja jak dotykam ale delikatnie. Często jak coś zjem to później mi jest niedobrze na żołądku ale nudności nie mam, jedynie też często mi się później dziwnie odbija. W pierwszej ciąży byłam na początku bardzo spiąć i musiałam w dzień po pracy robić drzemki, teraz trudno powiedzieć bo o ciąży dowiedziałam się w piątek a ten tydzień pracowałam na noc więc siła rzeczy ciągle zmęczenie, bo mało snu i spanie w dzień to je to samo co w nocy. A i jeszcze mam ciągle Sahara w ustach, pije bardzo dużo wody. W ogóle jak zaszłam w pierwszą ciążę z synkiem to też odrazu miałam większe zapotrzebowanie na wodę i to mi zostało, chociaż w ciąży piłam wtedy najwięcej, później troszkę to się zmniejszyło ale w dalszym ciągu było to bardzo dużo w porównaniu do czasów sprzed ciąży. Teraz znowu pije na potęgę myślę że koło 3l wpdy chociaż nie liczyłam

Zawiozlam synka do przedszkola a teraz ja uciekam do spania. W końcu weekend, a wiadomo też zawsze mija za szybko, później w poniedziałek popołudnie w pracy, a we wtorek rano wizyta. Już doczekać się nie mogę by zobaczyć fasolkę [emoji16] do was też jeszcze to nie dociera tak jak do mnie ? Bo ja wciąż nie mogę w to uwierzyć że jestem w ciąży, staraliśmy się 8cykli
to poodbno bardzo indywidualne - ja byłam w 4+2 (albo 3) i lekarz mi powiedział, że raczej nie będzie widac, ale było widać (przy beta 1000). A znam przypadek, że było widac u dziewczyny dopiero przy 2500

Trzymam kciuki, abyś zobaczyła fasolkę!
 
Hej, wczoraj zrobiłam pierwsze B-HCG i wyszło 19685.0 tydzień (5+6). Patrząc jakie Wy macie wyniki jestem trochę zmieszana bo ja mam jakiś dużo większy? Nie wiem co myśleć, to moja pierwsza ciąża a na termin do ginekologa jeszcze czekam :(
 
Hej, wczoraj zrobiłam pierwsze B-HCG i wyszło 19685.0 tydzień (5+6). Patrząc jakie Wy macie wyniki jestem trochę zmieszana bo ja mam jakiś dużo większy? Nie wiem co myśleć, to moja pierwsza ciąża a na termin do ginekologa jeszcze czekam :(

Hey, nie masz się czym martwić! Piękna beta! Według norm właśnie tak wychodzi u Ciebie 6-7 tydzień! [emoji4]

Wpisz sobie w Google - normy hcg w ciąży - i sama zobaczysz [emoji847]
 
Hey, nie masz się czym martwić! Piękna beta! Według norm właśnie tak wychodzi u Ciebie 6-7 tydzień! [emoji4]

Wpisz sobie w Google - normy hcg w ciąży - i sama zobaczysz [emoji847]
Dziękuje ❤️ Ja już mam wizje bliźniaków😨 co zjem to mi niedobrze boli mnie żołądek a sumie leżę cały dzień w łóżku :( jak sobie z tym radzicie?
 
reklama
Hej, wczoraj zrobiłam pierwsze B-HCG i wyszło 19685.0 tydzień (5+6). Patrząc jakie Wy macie wyniki jestem trochę zmieszana bo ja mam jakiś dużo większy? Nie wiem co myśleć, to moja pierwsza ciąża a na termin do ginekologa jeszcze czekam :(
Piękna, może owulacja się przesunęła i była chwilę wcześniej, dlatego masz takie liczby :) poza tym u każdego to trochę inaczej przebiega. Wiem, że jak coś nas martwi to szukamy potwierdzenia, że ktoś też tak ma i to nas uspakaja :) W pewnym momencie, jak już wejdzie się na większe liczby to ona galopuje jak szalona, więc wcale nie jest dziwne. Ja miałam owu ok. 11.01 (tak pokazał mi test owulacyjny i podobnie wynikało z obserwacji). Ostatnia beta z 3.02 wynosiła 3358, ale za każdym razem się przyrost był w normie, więc spoko :) ważne, że przyrasta. Więcej nie sprawdzam, nie badam :)
A może masz dwóch lokatorów na pokładzie:)
 
Do góry