reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Witam Was gorąco dziewczyny, pozwólcie ze również i ja się przyłącze. Od niedzieli jesteśmy szczęśliwa ciążowką ❤️Wg kalkulatora termin na 11.10 a ze mieszkam w nl to czekam dopiero na wizytę u położnej około 10tyg wiec umówiona jestem na 10 marca i z tego co czytałam to chyba mam mega spokój w sobie 😘poprostu czekam niczego nie przyspiesze i nie przeskoczę 🤷‍♀️ A może dlatego ze jest to moja 3cia ciąża i poprzednie dwie były prawidłowe( 12 i 10lat temu) biorę pod uwagę ze już jestem starsza i różnie może być i tez mam codziennie myśli, ze co jak poronie😩ale nieeee...tylko pozytywne myślenie pozwoli nam cieszyć się każdym dniem 🍀wiec postaram się nadrobić co pisalyscie zycze wszystkim samych pozytywów.
 
reklama
Witam was! Dzisiaj bardzo zaskoczyły mnie moje dwie kreski, więc mam nadzieję, że przynajmniej do października tutaj z wami już zostanę ☺️
Termin wyliczyło mi na 12.10
Póki co z objawów to brak @ i rwący ból jajników i co jakiś czas bóle w podbrzuszu jak na @ no i bardzo wrażliwe piersi.
Jutro wybieram się na bete aby mieć już 100% pewności
A Wy jak się czujecie? Jakieś objawy?
 
Do góry