reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ten jest z Żukowa koło Gdańska

Na Netflixie jest film jak się rozwijają niemowlęta. Ale nie pamiętam tytułu 🤔 chyba własnie 'niemowlęta'
@Wylogowana - też bardzo polecam dokument na netflixie, angielska nazwa taka sama tj. Babies, obejrzelismy z mężem od deski do deski jeśli można tak powiedzieć w przypadku filmu/serialu :-)
Od siebie też polecam mojego guru psychologii rozwoju dzieci:

Juz raz to tutaj wrzucalam, ale uwazam ze naprawde warto goscia posluchac (choc wyklad trwa chyba ponad godzine), wyjasnia np. jaka funkcje pelni placz dziecka i jaki mu dajemy komunikat gdy na ten placz reagujemy lub nie reagujemy.
 
Niesety byłam u lekarza 17.02 i juz wiem ze ciąża nie rozwija się prawidlowo, pęcherzyk 6mm pusty, pęcherzyk bardzo mały, do początku był problem z betą, jutro mysle ze juz wszystko będzie wiadomo.
Rozumiem, ehhh... W takim razie bardzo wspolczuje, ale jako niepoprawna optymistka trzymam tak czy siak kciuki za jutro, moze beda jednak dobre wiesci!
 
reklama
Hej dziewczyny. Powiedzcie prosze czy progesteron na poziomie 22.2 jest ok na początku ciąży? Mam 22 dzień cyklu( mam cykle 24-25 dni) , zrobiłam dzisiaj już druga betę -70,2( w środę wynosiła 13,7). Zastanawia mnie ten progesteron. Niby w normach, biorę duphaston 2x1 i acard 1x1. Czy ten duphaston który biorę od środy wyjdzie w wyniku krwi?
 
Do góry