reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

@Celia89 a jakie łobuzy ło matko jedyna 😂 także zastanów się dwa razy 😂
Ja chyba nigdy takich filmów nie oglądałam i chyba przy tym zostanę 😀 wolę chyba żyć w błogiej nieswiadomsci jak to wygląda z tej "drugiej strony"😂
Ja mam parkę 😀 zawsze chciałam mieć jeszcze jedną córeczkę, ale coś czuje ze chłopak będzie
Dziolche mam, a ma pseudonim w rodzinie omen/ dziecko szatana. Idę właśnie zaszczepić ją. Zobaczmy co odwali Xd
 
reklama
Kobietki a do którego miesiąca planujecie pracować?
Ja w poprzedniej ciąży pracowałam do 8 miesiąca pewnie pociągnęłabym do końca ale się przeprowadzaliśmy i chciałam mieć wszystko na tip top ale miałam wtedy 23 lata i poza waga słonicy nic mi nie dokuczało teraz tego nie widzę aż tak kolorowo 😃
 
Też chcę jak najdłużej ale to się okaże bo narazie samopoczucie kiepskie i zobacze co ginekolog powie. A jakie macie zdanie na temat picia słabej kawy?
 
Dziewczyny macie już starsze dzieciaki? Jaka będzie u was różnica wieku? Ja mam już dwójkę [emoji85]i szczerze nie planowaliśmy kolejnego bobasa [emoji85]syn ma w maju 7lat a córa w czerwcu 2 i trochę się obawiam bo to jest taka moja mała zazdrosna przylepa, w dodatku cycoholik [emoji1787][emoji15]

A ogólnie to tp mi wychodzi na na 22.10. Dziś zrobiłam test, cieszę się a jednocześnie jestem przerażona..
 
reklama
Dziewczyny macie już starsze dzieciaki? Jaka będzie u was różnica wieku? Ja mam już dwójkę [emoji85]i szczerze nie planowaliśmy kolejnego bobasa [emoji85]syn ma w maju 7lat a córa w czerwcu 2 i trochę się obawiam bo to jest taka moja mała zazdrosna przylepa, w dodatku cycoholik [emoji1787][emoji15]

A ogólnie to tp mi wychodzi na na 22.10. Dziś zrobiłam test, cieszę się a jednocześnie jestem przerażona..
U mnie córka 5 lat a teraz prawdopodobny termin na 18.10.
 
Do góry