reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja bym nie pogardziła męskimi zadkami walczącymi w kisielu 😃😃
Jakaś rozrywka nam się należy :D chociaż nie wiem czy faceci w kiślu nie byliby obleśni :p może by im kisiel darować.

Tak, jak pisały dziewczyny, to co u jednego dziecka się sprawdzi, u drugiego nie 😉

Mój synek używa pampersów z włókna bambusowego. Bambiboo lub Bambo Nature. Ja na początek kupiłam pieluszki 2-4kg, ale wiedziałam, że będę miała mniejsze dzieciątko. Obstawiałam ok 3kg, a urodził się o wadze 2520g 🙈 Także przez miesiąc byliśmy na rozmiarze 1-3 kg 😜

Co mogę polecić, to przemywanie pupy gazikami z wodą 😉
Tak... to prawda bo chusteczkami to pramy mozna sciagac, juz nie mowiac o tych problemach ze zrosnietymi wargami sromowymi u dziewczynek. Mi sie akurat nie zdarzylo ale znam osoby ktore sie z takim problemem zmagały. Wszytsko przez chemie. Uzywalam husteczken na potege do 8 mc, teraz dupsko w misce mocze i wacikami myje :)
 
reklama
Ale są.rowniez chusteczki o składzie 99% z wody. Ja takie kupowałam w rosmanie waterwipes czy jakoś tak, są one droższe niż zwykle ale nie mają żadnych substancji zapachowych czy zbędnej chemii. A czasami owszem też zwykle płatki kosmetyczne plus ciepła woda [emoji846]
Jakaś rozrywka nam się należy :D chociaż nie wiem czy faceci w kiślu nie byliby obleśni [emoji14] może by im kisiel darować.


Tak... to prawda bo chusteczkami to pramy mozna sciagac, juz nie mowiac o tych problemach ze zrosnietymi wargami sromowymi u dziewczynek. Mi sie akurat nie zdarzylo ale znam osoby ktore sie z takim problemem zmagały. Wszytsko przez chemie. Uzywalam husteczken na potege do 8 mc, teraz dupsko w misce mocze i wacikami myje :)
 
Już kiedyś zadawałam to pytanie ale żadna nie odpisała co z kwasami w kosmetykach wiem że nie wolno ale są takie które można w niskich stężeniach przeraża mnie nie używanie kwasów tyle czasu jak tu się przygotować na wiosnę. Jest któraś obeznana w temacie??

Kiedyś dr Nina Wiśniewska dermatolog na swoim insta mówiła że w niskim stężeniu kwas glikolowy i salicylowy jest bezpieczny. Napewno należy odrzucic wszystko co zawiera retinol
 
Ale są.rowniez chusteczki o składzie 99% z wody. Ja takie kupowałam w rosmanie waterwipes czy jakoś tak, są one droższe niż zwykle ale nie mają żadnych substancji zapachowych czy zbędnej chemii. A czasami owszem też zwykle płatki kosmetyczne plus ciepła woda [emoji846]
:D a nie testowałam. Na początku byłam przekonana że chusteczki pampersa to takie super hiper i bio i git. A potem robiły mi za odplamiacz. Może przy 2 bobolino przetestuje te co polecasz :) na pewno na początku się przydadzą, chociażby w przychodni. Na jutro nie mam i mam nadzieję, że Laura nie zrobi 2 :D
 
:D a nie testowałam. Na początku byłam przekonana że chusteczki pampersa to takie super hiper i bio i git. A potem robiły mi za odplamiacz. Może przy 2 bobolino przetestuje te co polecasz :) na pewno na początku się przydadzą, chociażby w przychodni. Na jutro nie mam i mam nadzieję, że Laura nie zrobi 2 :D
Ja uwielbiałam te chusteczki huggies te z aloesem one były tak mokre że można było z nich wyciskać wodę ale te w Polsce to nie to samo 😑
 
Ja uwielbiałam te chusteczki huggies te z aloesem one były tak mokre że można było z nich wyciskać wodę ale te w Polsce to nie to samo 😑
:D jak to mawiali wykładowcy u mnie na studiach. "Chcesz zepsuć jakąś markę, daj ją polakom" :p

Boli mnie lewy jajnik że zdechne. W poprzedniej ciąży też tak miałam. Gin stwierdził zrosty po wyrostku.
 
reklama
Do góry