reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

1. Prywatnie - 28.01 czyli 4+3 nie było nic widać
2. NFZ -12. 02 czyli 6+4 piękny malutki zarodek z bijącym serduszkiem

No i dziś prywatnie. ☺
Jak tak czytam wypowiedzi wielu kobiet. Chyba pójdę szybciej na 1 wizytę. Bo trochę się stresuje co tam się dzieje, nie licząc ze ta ciąże o wiele gorzej przechodzę niż pierwsza. Czułam się dobrze aż 1,5 dnia. A jutro do pracy na 11 h... I wolę chyba wiedzieć wcześniej czy z dzieciątkiem wszystko ok. Jak uważasz? Ale tobie gratuluję jeszcze raz i cieszę się że wszystko ok i że już bije serduszko 🙂🙂🙂🥳🥳
 
reklama
Jak tak czytam wypowiedzi wielu kobiet. Chyba pójdę szybciej na 1 wizytę. Bo trochę się stresuje co tam się dzieje, nie licząc ze ta ciąże o wiele gorzej przechodzę niż pierwsza. Czułam się dobrze aż 1,5 dnia. A jutro do pracy na 11 h... I wolę chyba wiedzieć wcześniej czy z dzieciątkiem wszystko ok. Jak uważasz? Ale tobie gratuluję jeszcze raz i cieszę się że wszystko ok i że już bije serduszko 🙂🙂🙂🥳🥳
Ja jestem z tych niecierpliwych i poszłam szybko, jak widać za szybko ale chwilę później miałam następna wizytę i było już widać, więc od razu stałam się spokojniejsza ☺ teraz w poniedziałek znowu mam wizytę na NFZ bo ten lekarz powiedział, że chce zobaczyć czy zdrowo rośnie (10 dni różnicy między wizytami u niego będzie) także dla mnie spoko jak najbardziej ☺
Prywatnie po pierwszej wizycie lekarz chciał mnie zobaczyć za 3 tyg jak już na pewno coś będzie, czyli dziś a następna wizytę u niego mam 18.03

Który Ty masz tydzień?
 
image.jpg
Ja już po wizycie, zarodek umiejscowiony w macicy, ma niecałe 1cm. Ale nie wiem czy widzicie różnice miedzy zdjęciami. Albo to poniżej to krwiaczek, albo drugi zarodek 😳 jestem przerażona! Dziś wyszło z usg 4+5 kolejna wizyta za 2 tyg no i dostałam Dupasthon 2x1
 
Zobacz załącznik 1239734Ja już po wizycie, zarodek umiejscowiony w macicy, ma niecałe 1cm. Ale nie wiem czy widzicie różnice miedzy zdjęciami. Albo to poniżej to krwiaczek, albo drugi zarodek 😳 jestem przerażona! Dziś wyszło z usg 4+5 kolejna wizyta za 2 tyg no i dostałam Dupasthon 2x1
Nawet jeśli to krwiak, to się nie przejmuj. One przeważnie się opróżniają lub wchłaniają. Wbrew pozorom dużo jest takich przypadków, a dzieci rodzą się całe i zdrowe. Tylko trzeba bardziej obserwować. Lekarz nie mówił co to?
 
Zobacz załącznik 1239734Ja już po wizycie, zarodek umiejscowiony w macicy, ma niecałe 1cm. Ale nie wiem czy widzicie różnice miedzy zdjęciami. Albo to poniżej to krwiaczek, albo drugi zarodek 😳 jestem przerażona! Dziś wyszło z usg 4+5 kolejna wizyta za 2 tyg no i dostałam Dupasthon 2x1
Spokojnie!
Lekarz też powiedział że albo albo?

Te dzieci to jednak każdy w swoim tępie.. Ja dziś 7+3 a mamy 8.3 mm, ciekawe od czego to zależy
 
reklama
1. Prywatnie - 28.01 czyli 4+3 nie było nic widać
2. NFZ -12. 02 czyli 6+4 piękny malutki zarodek z bijącym serduszkiem

No i dziś prywatnie. ☺
Czy "nie było nic widać" oznacza brak pęcherzyka? Czy pęcherzyk był widoczny? Pytam, bo byłam w identycznym terminie i u mnie naprawdę nic nie było widać ;)
 
Do góry