reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja aplikuj sobie luteine i jakoś nie mam wrażenia żeby szyjka była bardzo rozpulchniona, jedynie dziwi mnie że jest nisko. Niby czytałam że po zapolodnieniu szyjka powinna być chyba wysoko, nie wiem jak później to wygląda z kolejnymi tygodniami. Jutro mam na szczęście innego ginekologa, podobno bardzo dobre i mam nadzieję że nie zapomnę zapytać go o ta moja szyjke bo nie będę ukrywać ale mnie to trochę martwi.
Też mam nisko a jestem początkiem 6 tyg
 
Myślę, że to od lekarzy zależy, od każdej pacjentki mają pewnie płacone, więc jak są po tyłach to lecą bez USG, bo przecież wszystko idzie z naszej kieszeni, z naszych ubezpieczeń
Ale pisałam o praktyce prywatnej. Tutaj raczej to jest kwestia podejścia lekarza do pacjentki czy będzie robić badanie na każdej wizycie bo za wizytę i tak kobieta płaci i tak.
Też mam nisko a jestem początkiem 6 tyg
Hmm to może tak powinno być a ja niepotrzebnie się martwię?
 
Ale pisałam o praktyce prywatnej. Tutaj raczej to jest kwestia podejścia lekarza do pacjentki czy będzie robić badanie na każdej wizycie bo za wizytę i tak kobieta płaci i tak. Hmm to może tak powinno być a ja niepotrzebnie się martwię?
Ja czekam narazie na pierwszą wizytę u gina. Mam na 2 marca. Nie wiem czy to jest ok ale jak jest wiecej tqkich przypadków to może tak ma być. Wiek ciąży oznaczam po beta z krwi i ostatniej miesiączce
 
Haha podoba mi się pomysł z USG, i nasi mężczyźni też by mogli być przy badaniu, genialne :D
Robiłam dzisiaj betę, TSH i progesteron przed piątkową wizytą i czekam jak na szpilkach. Normalnie o tej porze już były wyniki przynajmniej tych dwóch pierwszych, a tu cisza. Chyba się coś doliczyć tej mojej bety nie mogą :D
 
Moje doświadczenia pokazują że bardzo dużo zależy od sprzętu i doświadczenia lekarza.

W prywatnym gabinecie na super sprzęcie lekarze wszystko widzieli.

Ale fakt - może być mało widać i wtedy lepiej by była za kilka dni zerknąć. Może uda Ci się o kilka dni przenieść wizytę?
A w którym tygodniu teraz jesteś według om? Robilas betę? Zastanawiam się teraz czy jest sens wydawać jutro 150 zł na ginekologa przy becie dzisiejszej 458 [emoji849]
 
reklama
Do góry