reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Też czytałam na jakiejś stronie o tym, że im więcej objawów tym rzekomo silniejsza ciąża, ale to była strona internetowa - wiadomo, że każdy może pisać co chce. W żadnej medycznej książce, którą mam, nie było nic podobnego napisane. Tak jak dziewczyny wcześniej pisały - to jest bardzo indywidualne i może być bezobjawowe, może być objawowe i żadne z tego nie świadczy o tym, czy będzie ok czy nie
 
Czuję się od kilku dni jakbym miała zaraz mieć laparoskopię brzucha - jakby mi włożyli te dysze i nadmuchali brzuch na maksa! Mam taki balon że szok. Ani to wciągnąć ani ukryć pod ciuchami. Nieprzyjemne uczucie. Jeszcze czuję że wodę gromadzę jak wielbłąd [emoji2356]
 
Czuję się od kilku dni jakbym miała zaraz mieć laparoskopię brzucha - jakby mi włożyli te dysze i nadmuchali brzuch na maksa! Mam taki balon że szok. Ani to wciągnąć ani ukryć pod ciuchami. Nieprzyjemne uczucie. Jeszcze czuję że wodę gromadzę jak wielbłąd [emoji2356]
 
Z Twoich słów wynika, że skoro mam bardzo mało ciążowych dolegliwości, to moja ciąża jest słaba? Większe prawdopodobieństwo poronienia? Czy to na podstawie jakiś badań?

Szczerze mówiąc, to wczoraj przeczytałam tą wiadomość i bardzo się przejęłam 😞😞

Oczywiście sprawdziłam w Internecie i ilość objawów podobno nie ma wpływu na „jakość” ciąży. Niektóre kobiety przechodzą bezobjawowo (oprócz braku miesiączki).
Ojej nie chciałam Cię martwić. Tak tylko się mówi, kiedy ciężarna męczą dolegliwości ciążowe. Tak na pocieszenie.

Ja też nie mam zbyt wiele objawów. Oprócz bólu piersi i lekkiego pobolewania podbrzusza jest ok.

Pamiętaj, że każda z nas jest inna, a i każda z ciąż jest inna. Trzeba myśleć pozytywnie. 😉

Jeszcze raz przepraszam jeśli sprawiła Ci przykrość.
 
Też czytałam na jakiejś stronie o tym, że im więcej objawów tym rzekomo silniejsza ciąża, ale to była strona internetowa - wiadomo, że każdy może pisać co chce. W żadnej medycznej książce, którą mam, nie było nic podobnego napisane. Tak jak dziewczyny wcześniej pisały - to jest bardzo indywidualne i może być bezobjawowe, może być objawowe i żadne z tego nie świadczy o tym, czy będzie ok czy nie
Widzę że trochę namieszałam swoim wpisem. Oczywiście że każda ciąża jest inna. A z objawami to jest sprawa zupełnie indywidualna. 😊
 
Ja poprzednio i obecnie zanosi sie na to samo - ciaza bezobjawowa. Jedynie nie dostalam @ i roslo mi sadlo i mialam ciaze bez komplikacji. Dziecko zdrowe z lśniącą czupryna ;P ... to tak jak gadanie ze jak sie ma zgage to dziecko bedzie kudlate, a jak nie to zupelnie lyse. XD moje mialoo duzooo kudlow z tylu glowy a czubek lysy jak moj śp dziadek.
 
Ja właśnie wróciłam z labo. Teraz pozostaje poczekać na wyniki. Robiłam betę, TSH, FT3, FT4, progesteron, morfologię i cukier na czczo. Od 14 lat leczę się na niedoczynność tarczycy. Jestem na Euthyrox 150. W ostatniej ciąży w 2015 miałam cukrzycę ciążową. Obyło się wtedy bez insuliny na szczęście. Teraz jestem 6 lat starsza i trochę się obawiam czy wszystko będzie ok.
 
reklama
Do góry