reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Heeej! Ciężko nadrobić:)
Ja w pierwszej ciąży miałam ogromne ciśnienie na karmienie piersią A że nam nie wychodziło to miałam straszne wyrzuty sumienia przez jakieś 2 msc... potem jakoś się dotarlismy i karmilismy się do prawie 1.5 roku Ale od roku już tylko raz w nocy. Kuba sam się odstawil- najpiękniejszy NOP jakiego doswiadczylismy po szczepieniu :D zaczął przesyłać cała noc A jak chciałam dac mu cycka to powiedział: nie chce :D
Chciałabym z drugim też pociągnąć rok Ale bez spiny ile się uda tyle będziemy się karmić. Nie mam już takiego ciśnienia jak za pierwszym razem... bo mnie to niszczylo. Smoczek również uzywalismy do około 2 lat też Ale tylko i wyłącznie na 5 minut żeby zasnął na noc i tyle;)
Mnie też czasami kluje w podbrzuszu Ale tylko po prawej stronie.
Jakaś wyrzuta z energii dziś jestem ;)
 
reklama
Podobno jeśli chodzi o wadę zgryzu i wady logopedyczne to mit. Kiedyś gdzieś tak czytałam. Ale być może jakiś wplyw ma, trudno powiedzieć.
Jeśli chodzi o karmienie piersią, smaczki i butelki zaburzaja odruch ssania. Zwłaszcza jeśli dziecko pije z butelki to później może odrzucić pierś bo przy piersi musi się napracować, a z butelki leci zdecydowanie lżej więc pi co się wysilać dla maluszka
 
U mnie 6+4, w poprzedniej ciąży miałam to samo i to 24/h... Trwało to bite 3 miesiące, a przecież jeszcze praca i starsze dziecko :( a U Ciebie?
Dopiero 4+4 ale tez mam uciezliwe mdłości i wymioty ale w pierwszej ciąży miałam tak samo. Myślałam że w tej będzie lepiej ale kolorowo nie jest. Do tego bunt 5 latki i praca bo narazie nie zamierzam rezygnować 😉
 
Ale do nadrobienia 🙈 ja miałam takie kłucia jakiś tydzień temu teraz bardzo sporadycznie i lekko :)
Trenować można nawet w 1 trymestrze ale jeśli ma się zdrowa ciąże bez wcześniejszych powiklan :) mi się trenuje dobrze ale robię lżejsze trening :)
Ja mam zgodę lekarza na trenowanie :p

A biust mój to ledwo B 😂😂😂 więc Niech trochę urosnie 😂😂😂
 
Ale do nadrobienia 🙈 ja miałam takie kłucia jakiś tydzień temu teraz bardzo sporadycznie i lekko :)
Trenować można nawet w 1 trymestrze ale jeśli ma się zdrowa ciąże bez wcześniejszych powiklan :) mi się trenuje dobrze ale robię lżejsze trening :)
Ja mam zgodę lekarza na trenowanie :p

A biust mój to ledwo B 😂😂😂 więc Niech trochę urosnie 😂😂😂
Chętnie oddam rozmiar albo dwa Xd
 
Podobno jeśli chodzi o wadę zgryzu i wady logopedyczne to mit. Kiedyś gdzieś tak czytałam. Ale być może jakiś wplyw ma, trudno powiedzieć.
Jeśli chodzi o karmienie piersią, smaczki i butelki zaburzaja odruch ssania. Zwłaszcza jeśli dziecko pije z butelki to później może odrzucić pierś bo przy piersi musi się napracować, a z butelki leci zdecydowanie lżej więc pi co się wysilać dla maluszka
Oj, ja jestem żywym przykładem takiej wady zgryzu. Lata mi zajęło ogarnięcie górnej klawiatury, bo była mocno wysunięta 😉
 
reklama
Do góry