reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

[GROUP=][GROUP=][/GROUP][/GROUP]
Wczoraj na wizycie miałam tylko usg płodu więc nie mam pojęcia jak ram stoję z rozwarciem. Dzidzia waży 3060kg. Trochę mało przytyła od ostatnich 3 tyg, ale wszystko u niej dobrze. Lekarz mówił że przepływy ok i że dziecku jest dobrze w brzuchu😍 dostałam skierowanie fo szpitala. Mam się wsrawić za tydzień ze względu na moją cukrzyce. Jak się tam nic nie zacznie samo to prwnie oksy i jedziemy! Bardzo bym tego nie chciała. Liczę na to że zacznę rodzić zanim wybiorę się do szpitala😍

Jak wracałam od gina i szlam już z autobusu poczułam coś takiego jakbym miała w pochwie worek napełniony wodą. Ledwo szlam. Myśle sobie ja pierdziele worek owodniowy wpadł mi do pochwycić zaraz pójdą mu wody🤯😱doszłam do bloku i ustało. Strasznie dziwne to było! Miała ktôraś z was coś takiego?

Moja teściowa, która w tygodniu jest ze mną umie rozpoznawać kiedy będę rodzić!😜 mówi że się zmieniam na twarzy i mam rybie oczy🥴😱! Wczoraj stwierdziła że zaczynam inaczej wyglądać🤔 ciekawe czy urodze w ciągu kilku najbliższych dni😜

R
 
reklama
Dziewczyny czy wy tez macie takie bóle jak na miesiączkę tylko ze o wiele bardziej silniejsze umiejscowione w dole pleców ? Ja tak mam każdej nocy od dwóch dni :( ból jest duzy ... byłam u lekarza narazie 1 cm rozwarcia i czekamy ale powili mnie to wykańcza ... termin miał być na 13 ale przesunął się na 17.
 
Dziewczyny czy wy tez macie takie bóle jak na miesiączkę tylko ze o wiele bardziej silniejsze umiejscowione w dole pleców ? Ja tak mam każdej nocy od dwóch dni :( ból jest duzy ... byłam u lekarza narazie 1 cm rozwarcia i czekamy ale powili mnie to wykańcza ... termin miał być na 13 ale przesunął się na 17.
Ja tak miałam. Pewnie już cię bierze kto wie czy nie tym pierwszym terminem.
 
Dziewczyny czy wy tez macie takie bóle jak na miesiączkę tylko ze o wiele bardziej silniejsze umiejscowione w dole pleców ? Ja tak mam każdej nocy od dwóch dni :( ból jest duzy ... byłam u lekarza narazie 1 cm rozwarcia i czekamy ale powili mnie to wykańcza ... termin miał być na 13 ale przesunął się na 17.
Tak ja tez takie mam kilka razy dziennie zlapie mnie na okolo 5-10 min i przechodzi a termin mam dopiero na 25.10
 
reklama
Do góry