reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Powiem Ci że mój mały to też niezły gagatek😁😁😁 Ale i tak jestem już taka szczęśliwa że go mam przy sobie ❤❤❤
Ale Wam dobrze dziewczyny że już macie dzieciaczki przy sobie...🙂 też już bym chciała , a tu do terminu prawie dwa tygodnie. Nawet lekarz mi ostatnio powiedział że najlepiej by było już urodzić i uciekać do domu 🙂
A jak tam nasze rozpakowane mamy się czujecie? Jak maluszki?🙂
 
Mój maluszek ma już w środę miesiąc [emoji16] Termin miałam na 9.10 więc dopieor by sie urodził Ale wyszło inaczej [emoji4] Miał być październikowym dzieckiem jest z pierwszejpolowy września [emoji4]
Ale Wam dobrze dziewczyny że już macie dzieciaczki przy sobie...[emoji846] też już bym chciała , a tu do terminu prawie dwa tygodnie. Nawet lekarz mi ostatnio powiedział że najlepiej by było już urodzić i uciekać do domu [emoji846]
A jak tam nasze rozpakowane mamy się czujecie? Jak maluszki?[emoji846]
 
Pytanie do Dziewczyn, które już urodziły: jakie miałyście objawy zbliżającego się porodu? Na ostatniej wizycie 2 tyg temu szyjka średnio twarda i główka była już nisko. Co prawda do terminu mam jeszcze ponad 3 tyg, ale już od kilku dni pojawiają się kilka razy dziennie bóle miesiączkowe promieniujące na plecy i zastanawiam się czy to skracająca szyjka czy te skurcze przepowiadające. Jak to było u Was?

Nie miałam w sumie, nie zapowiadało się, mala może bardziej kopala wieczorami, a takto sobie lezalam i nagle mi wody chluply :)
 
Ale Wam dobrze dziewczyny że już macie dzieciaczki przy sobie...🙂 też już bym chciała , a tu do terminu prawie dwa tygodnie. Nawet lekarz mi ostatnio powiedział że najlepiej by było już urodzić i uciekać do domu 🙂
A jak tam nasze rozpakowane mamy się czujecie? Jak maluszki?🙂
Też się nie mogłam doczekać im było bliżej tym gorzej bo się bardziej dłużyło i mały przyszedł na świat i tak po terminie he. Ja już czuję się dobrze i jestem szczęśliwa że mam moje maleństwo przy sobie ❤️❤️
 
reklama
Do góry