reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Hehe 😂 no to zobaczymy czy teraz Cię posłucha 😊
Odpadł mi czop dziś do końca w dużej ilości i oczywiście ciagle odczuwam bóle miesiączkowe . W nocy aż się obudziłam . Mam nadzieje ze to ostatnie chwile bo naprawdę meczy mnie myślenie czy wszystko z nią w porządku , czy zdrowa i czy dam wgl radę :)
 
reklama
Odpadł mi czop dziś do końca w dużej ilości i oczywiście ciagle odczuwam bóle miesiączkowe . W nocy aż się obudziłam . Mam nadzieje ze to ostatnie chwile bo naprawdę meczy mnie myślenie czy wszystko z nią w porządku , czy zdrowa i czy dam wgl radę :)
Dasz radę spokojnie 😊 Kto da radę jak nie my kobiety 😁😁✊✊ Mi nic nie odpada 😕 Napewno wszystko dobrze nie zadręczaj się myślę że już w nocy albo jutro urodzisz 😊 Będzie wszystko dobrze i koniecznie daj znać 😊 Będę trzymać kciuki ✊✊
 
Dasz radę spokojnie 😊 Kto da radę jak nie my kobiety 😁😁✊✊ Mi nic nie odpada 😕 Napewno wszystko dobrze nie zadręczaj się myślę że już w nocy albo jutro urodzisz 😊 Będzie wszystko dobrze i koniecznie daj znać 😊 Będę trzymać kciuki ✊✊
No właśnie :) jak nie my to kto :D pewnie ze dam znać :) zaktualizuje status jutro rano :)
 
A ja chyba zaczynam procedurę rozpakowywania się. Od wczoraj mam skurcze brzucha mniej więcej takie jak ma się w łydkach... Raz po lewej stronie nisko, raz po prawej.. Później mijają.. Później się pojawiają.. I tak w koło.. Wyczytałam gdzieś, że to mogą być przepowiadające.. Macie jakieś doświadczenia z takimi rzeczami, ile mniej więcej czasu od ich pojawienia się dochodzi do porodu? Czytałam gdzieś, że max 2 tyg. (pytam bo jeszcze ogarniamy chatę ahaha).
 
A ja chyba zaczynam procedurę rozpakowywania się. Od wczoraj mam skurcze brzucha mniej więcej takie jak ma się w łydkach... Raz po lewej stronie nisko, raz po prawej.. Później mijają.. Później się pojawiają.. I tak w koło.. Wyczytałam gdzieś, że to mogą być przepowiadające.. Macie jakieś doświadczenia z takimi rzeczami, ile mniej więcej czasu od ich pojawienia się dochodzi do porodu? Czytałam gdzieś, że max 2 tyg. (pytam bo jeszcze ogarniamy chatę ahaha).
Podobno nie da się określić kiedy nastąpi poród nawet mimo skurczy przepowiadających czy odejścia czopa śluzowego :) Nie ma reguły.
 
reklama
I nic ... 🤷‍♀️ skurcze częste (5-8 minut) ale nie regularne . Dzwoniłam do szpitala i mam czekać do tych regularnych i zapierających dech w piersiach . Do szpitala mam 5 minut drogi wiec się nie stresuje . Bol maskra. Byłam już na spacerze , wzięłam kąpiel i sprzątam i tak już czysty dom byle nie siedzieć . Moj mąż powiedział ze więcej nie „zrobi „ mi dziecka skoro to tak boli :p hehehe narazie jadę bez przeciwbólowych
 
Do góry