reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Teraz patrzę na swoje pierwsze badanie w ciąży i faktycznie też jest TSh wyszło 2,38....a później już ani razu nie miałam zleconej kontroli
Norma jest do 2,5 :) miałam zlecone w pierwszych badaniach tak jak Ty. Wynik graniczny, bo 2,49. Później kontrolowałam już sama bez skierowania i wychodziło podobnie lub niżej.
 
Dzisiaj byłam u lekarza okazało się że mam duzo wód niby za dużo..moja lekarka kazała mi się udać do innego lekarza żeby zobaczył czy faktycznie tak jest ponieważ jej sprzęt też zawodzi i nie jest taki dobry i lepiej żeby inny lekarz zobaczył i powiedział czy faktycznie tak jest...nie wiem o ile mam za dużo niby ppqoedialam że z małym jest dobrze bo rośnie i wogole. Poczytałam trochę na necie o tym i jestem przerażona 😥😥 czy któraś z was miała coś takiego albo słyszała od znajomych coś boje się że mój mały może urodzić się chory.
 
Spróbuj się tak nie martwić, ja znam w swoim otoczeniu tylko 1 osobę która miała taki problem i to też już pod koniec ciąży, nic się nie działo, musiała tylko monitorować wszystko co 2 tygodnie. Najczęściej tak bywa u osób które mają cukrzycę, czy u Ciebie też ja stwierdzili? Zapisz się tak jak lekarka radziła do innego ginekologa , ważne żeby miał dobre opinie, wyjaśnij od startu co Cię sprowadza , żeby wiedział na czym się skupić. Bardzo mało osób ma tą przypadłość więc możliwe, że u Ciebie to też tylko przypuszczenia , nikt nie jest nieomylny, może akurat dzisiaj tak ułożyly się wody czy coś, dlatego tak jak radził lekarz skonsultuj się z innym lekarzem. Wiem że łatwo mówić ale postaraj się nie martwić, to już końcówka , wszystkie damy radę i urodzimy zdrowe dzidziusie [emoji4][emoji7] zapisz się jak najszybciej i czekam na dobre wiadomości, że to jednak pomyłka a z maluszkiem wszystko jest dobrze [emoji16]
Dzisiaj byłam u lekarza okazało się że mam duzo wód niby za dużo..moja lekarka kazała mi się udać do innego lekarza żeby zobaczył czy faktycznie tak jest ponieważ jej sprzęt też zawodzi i nie jest taki dobry i lepiej żeby inny lekarz zobaczył i powiedział czy faktycznie tak jest...nie wiem o ile mam za dużo niby ppqoedialam że z małym jest dobrze bo rośnie i wogole. Poczytałam trochę na necie o tym i jestem przerażona [emoji26][emoji26] czy któraś z was miała coś takiego albo słyszała od znajomych coś boje się że mój mały może urodzić się chory.
 
Spróbuj się tak nie martwić, ja znam w swoim otoczeniu tylko 1 osobę która miała taki problem i to też już pod koniec ciąży, nic się nie działo, musiała tylko monitorować wszystko co 2 tygodnie. Najczęściej tak bywa u osób które mają cukrzycę, czy u Ciebie też ja stwierdzili? Zapisz się tak jak lekarka radziła do innego ginekologa , ważne żeby miał dobre opinie, wyjaśnij od startu co Cię sprowadza , żeby wiedział na czym się skupić. Bardzo mało osób ma tą przypadłość więc możliwe, że u Ciebie to też tylko przypuszczenia , nikt nie jest nieomylny, może akurat dzisiaj tak ułożyly się wody czy coś, dlatego tak jak radził lekarz skonsultuj się z innym lekarzem. Wiem że łatwo mówić ale postaraj się nie martwić, to już końcówka , wszystkie damy radę i urodzimy zdrowe dzidziusie [emoji4][emoji7] zapisz się jak najszybciej i czekam na dobre wiadomości, że to jednak pomyłka a z maluszkiem wszystko jest dobrze [emoji16]
Nie nie mam cukrzycy właśnie. Już się zapisałam na piątek zobaczymy co mi powie ale do tego czasu chyba zwariuje. Ostatnio jak byłam to było wszystko dobrze a teraz problem nie wiem co już ze sobą zrobic. Ale pozostało mi tylko poczekac do piątku.
 
reklama
Byłam prawię na miejscu i zadzwoniła do mnie położna że lekarz nie dojedzie 😠😠 tak się zdenerwowałam nie dość że człowiek czekał na ta wizytę z niecierpliwością to jeszcze takie coś na ostatnią chwilę dzwonią i odwołują wizytę..teraz mam w środę gdzie indziej. Mam nadzieję że jest wszystko dobrze. Czytałam ostatnio że na tym etapie ciąży jest więcej wód no nie wiem zobaczymy mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy nawet mogę iść do szpitala wcześniej aby tylko maluszek był zdrowy wszystko dla niego zniosę.
 
Do góry