reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Wizyte ma teraz za pare dni czuje takie delikatne ruchy ale tez waze troszke bo ponad 90kg
To też może chodzi o wagę no trudno mi powiedzieć ale na pewno wszystko jest dobrze bo czujesz lekkie ruchy nie potrzebnie się denerwujesz mi martwisz. Pewnie wszystko jest z maluszkiem dobrze 😊 Ja nim poczułam ruchy kupiłam sobie detektor mierzenia tętna płodu i mnie to uspokajalo. Użyłam go może z dwa razy bo za chwilę maluszek zaczol się ruszać 😉 ale byłam spokojniejsza.
 
reklama
Jesteście w stanie określić jak czujecie ruchy? Tzn wszędzie piszą o bąbelkach, przelewaniu, tak samo mówiła lekarka. Ja natomiast czasem czuje delikatne puknięcia od środka, jakby naciskania palcem. Czy to właśnie ruchy dziecka? Jestem w 19+6 tc.
 
Jesteście w stanie określić jak czujecie ruchy? Tzn wszędzie piszą o bąbelkach, przelewaniu, tak samo mówiła lekarka. Ja natomiast czasem czuje delikatne puknięcia od środka, jakby naciskania palcem. Czy to właśnie ruchy dziecka? Jestem w 19+6 tc.
Pewnie tak bo ja też tak miałam na początku lekkie pukanie 😊😊😊 Albo muskanie takie lekkie😁😁
 
Jesteście w stanie określić jak czujecie ruchy? Tzn wszędzie piszą o bąbelkach, przelewaniu, tak samo mówiła lekarka. Ja natomiast czasem czuje delikatne puknięcia od środka, jakby naciskania palcem. Czy to właśnie ruchy dziecka? Jestem w 19+6 tc.
Tak🙂 to pewnie są ruchy dziecka🙂 ja na początku czułam takie jakby muskanie, ocieranie a potem wlasnie pukanie🙂
 
reklama
Ja tym razem pierwsze ruchy poczulam w 16 tygodniu (3 ciaza) i tak z 10 dni bylo spokojnie a pozniej znow a teraz juz codziennie 🙂najczesciej po 21 fika chociaz w ciagu dnia tez sie zdaza. Obecnie jestem w 21 tygodniu ale jeszcze nie wyczuwalne sa ruchy z zewnatrz ale mam wieksza wage I moze jeszcze nie ma sily przebicia 😄
 
Do góry