reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Moje pociechy maja 2,5 latka syn i 1 rok córka. Jak się trzecie urodzi to będzie 1,5 roku różnicy między wszystkimi dziećmi. Przed ciążą brałam metformine a w ciąży insulinę na dzień novorapid od 3 do 10 j. jednorazowo przed posiłkiem bo to zależy co zjem i na noc insulatard 30 j. W okolicach 18 i 19 tyg. łożysko zaczyna produkować hormony, które podwyższają cukier także może tak być że co tydzień będziesz zmieniać dawkę. Denerwujące to jest bo co sobie już wypracujesz ile insuliny do czego to musisz to modyfikować i zabawa zaczyna się od nowa.
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem czy macie w okolicy C&A ale są bardzo duże wyprzedaże na dziale dziecięcym. A malutkie ciuszki, spioszki, bodziski, kaftaniki itp dla noworodków można kupić po uwaga, zawrotne 4.90. Ja dziś byłam zupełnie przez przypadek i kupilam dwa kaftaniki, takie z mieciutkiego weluru wlasnie w dwupaku za 4.90;)

P.s u nas rano padało A teraz na słońcu smaży ;) ale na górze w pokojach mam już prawie 27st.. znów będzie grubo latem;) dosłownie i w przenośni;) Zobacz załącznik 1130547
Tez bym juz cos chciala zaczac kupowac ale nie znam jeszcze płci wiec sie musze wstrzymac 😢
 
Dziewczyny, nie wiem czy macie w okolicy C&A ale są bardzo duże wyprzedaże na dziale dziecięcym. A malutkie ciuszki, spioszki, bodziski, kaftaniki itp dla noworodków można kupić po uwaga, zawrotne 4.90. Ja dziś byłam zupełnie przez przypadek i kupilam dwa kaftaniki, takie z mieciutkiego weluru wlasnie w dwupaku za 4.90;)

P.s u nas rano padało A teraz na słońcu smaży ;) ale na górze w pokojach mam już prawie 27st.. znów będzie grubo latem;) dosłownie i w przenośni;) Zobacz załącznik 1130547
Tez bym juz cos chciala zaczac kupowac ale nie znam jeszcze płci wiec sie musze wstrzymac 😢
 
Tutaj chyba nie ma nikogo z ciąża mnoga,ale ja sama jestem z ciąży bliźniaczej (siostra bliźniaczka) Urodziłam się równy miesiąc przed terminem w 36tygodniu przez cesarskie cięcie,moja mama musiała lezec przez pół roku od prawie początku ciąży do końca w szpitalu (potem były problemy bo miałam napięcie mięśniowe i musiałam mieć rehabilitacje 3razy dziennie,gdyby nie to to teraz byłabym na wózku) Powiem ci,ze czeka cię niezła zabawa z tego co słyszałam po mojej mamie[emoji23] Jedna budziła druga,nie wspomnąć o karmieniu.. jedna uciekała w jedna stronę a druga w druga [emoji23] i ciagle kłótnia,ze nie ma się tego samego co druga a jak było to samo i jedna zniszczyła to zabierała drugiej[emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Witam. Czy są tu przyśle mamusie bliźniaków? Jak szukałam na forum to gdzieś mi się mogło, że was dużo w tym wątku. Chciałabym z kimś porozmawiać bo mam wiele obaw i pytań. Co prawda terminowo jestem na koniec listopada ale to dobrze bo jesteście już dalej i macie większe doświadczenie [emoji4] Mam nadzieję, że to nie problem, że się tak wpraszam. Jeśli ktoś będzie chciał ze mną porozmawiać, to będzie mi bardzo miło. Pozdrawiam
Witaj, ja jestem w ciąży blizniaczej [emoji846]
Obecnie 23tc
 
reklama
Do góry