reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Witam. Czy są tu przyśle mamusie bliźniaków? Jak szukałam na forum to gdzieś mi się mogło, że was dużo w tym wątku. Chciałabym z kimś porozmawiać bo mam wiele obaw i pytań. Co prawda terminowo jestem na koniec listopada ale to dobrze bo jesteście już dalej i macie większe doświadczenie 😊 Mam nadzieję, że to nie problem, że się tak wpraszam. Jeśli ktoś będzie chciał ze mną porozmawiać, to będzie mi bardzo miło. Pozdrawiam
Jejku... Ja mam mnóstwo obaw i pytań przy standardowej, pojedynczej ciąży. Wolę nie myśleć co by było gdyby to były bliźniaki - chyba bym osiwiała że stresu...
A to nie działa tak, że jest jak z jednym tylko x2? 😂 Pewnie na początku będzie Ci ciężej, bo to jednak dwójka maluchów, ale jak podrosną to myślę że bardzo fajnie będzie się obserwować jak razem dorastają 🙂 Pewnie będzie tak jak z rodzeństwem, pomiędzy którym nie ma dużego odstępu wiekowego - zaczną się kochać dopiero w pewnym momencie życia 😉 Ale później naprawdę docenia się to, że ma się kogoś takiego.
 
reklama
Jejku... Ja mam mnóstwo obaw i pytań przy standardowej, pojedynczej ciąży. Wolę nie myśleć co by było gdyby to były bliźniaki - chyba bym osiwiała że stresu...
A to nie działa tak, że jest jak z jednym tylko x2? 😂 Pewnie na początku będzie Ci ciężej, bo to jednak dwójka maluchów, ale jak podrosną to myślę że bardzo fajnie będzie się obserwować jak razem dorastają 🙂 Pewnie będzie tak jak z rodzeństwem, pomiędzy którym nie ma dużego odstępu wiekowego - zaczną się kochać dopiero w pewnym momencie życia 😉 Ale później naprawdę docenia się to, że ma się kogoś takiego.
Hehe no ja właśnie chyba zaczynam siwieć ze stresu. Generalnie chyba powinno być normalnie tak jak pisałaś tylko razy 2. Tak mnie lekarz nastraszył hehe ze mdłości podwójne mogą występować itp. A u mnie kilka dni i zanik dolegliwości. Męczy mnie ból głowy i zaparcia. Generalnie nie denerwuje się że będzie dwójka, naprawdę się cieszę i wiem że sobie poradzę i rodzina pomoże 😉 ja się stresuje sama ciąża, czy wszystko z maluszkami ok, czy serduszka biją itp. Sama się chyba nakręcam😣 ale inaczej nie potrafię
 
Hehe no ja właśnie chyba zaczynam siwieć ze stresu. Generalnie chyba powinno być normalnie tak jak pisałaś tylko razy 2. Tak mnie lekarz nastraszył hehe ze mdłości podwójne mogą występować itp. A u mnie kilka dni i zanik dolegliwości. Męczy mnie ból głowy i zaparcia. Generalnie nie denerwuje się że będzie dwójka, naprawdę się cieszę i wiem że sobie poradzę i rodzina pomoże 😉 ja się stresuje sama ciąża, czy wszystko z maluszkami ok, czy serduszka biją itp. Sama się chyba nakręcam😣 ale inaczej nie potrafię
Chyba każda z nas się stresuje tym, czy wszystko jest ok 😉 To raczej normalne, ale nie ma sensu za bardzo się nakręcać 😉
 
Cześć. Czy któraś z Was zamawiała pościel, rożek, śpiworek ze strony Bubaland ? Co sądzicie o jakości ?[emoji846]
 
W sumie wpisz w google ksiega imion i wyskoczy ci mnostwo stron. Nam nawet ksiega imion nie pomogła i jesteśmy w kropce [emoji23]
Przejrzałam kilka ale właśnie jakieś ubogie. Przy synu znalazłam jakaś dużą bazę nie wiem czy nie z urzędu ale teraz to generalnie wolna amerykanka z tymi imionami 🙂
 
Tez sobie weszlam na ta strone , ladne wzory I fajne ceny :)
Opinie mozesz m.in sprawdzic na necie.

A jak wasze zakupy wyprawkowe?
Zaczelyscie juz? Ja sie przyznaje ze kupilam juz kilka ubranek, bylysmy z corka na zakupach I nie moglysmy przejsc obok 😉
W sumie z reszta to czekam na usg by potwierdzic ze w brzuszku mieszka dziewczynka 🥰 ( chociaz rozowe tez kupilam🙈) ale dopiero mam je 29 czerwca. Troche pozno - juz sporo po "polowce" bedzie...
 
reklama
Oj nie taka wolna ;) w sumie mi to sie nic nie podoba [emoji23] mam jakis bunt wewnetrzny i nic mi nie pasuje
Przejrzałam kilka ale właśnie jakieś ubogie. Przy synu znalazłam jakaś dużą bazę nie wiem czy nie z urzędu ale teraz to generalnie wolna amerykanka z tymi imionami [emoji846]
 
Do góry