reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A ja wam zazdroszcze bo u nas zar z nieba i sie wysiedziec na tyłku nie da
Ja jestem z lubelskiego i u nas tez było mega gorąco ale ja mieszkam na wsi mamy podwórko duzo drzew to i chlodniej i cienia więcej 🙂 a dzisiaj od południa burzowo i powietrze od razu takie świeże się zrobiło 🙂
 
Dziewczyny, nie wiem czy macie w okolicy C&A ale są bardzo duże wyprzedaże na dziale dziecięcym. A malutkie ciuszki, spioszki, bodziski, kaftaniki itp dla noworodków można kupić po uwaga, zawrotne 4.90. Ja dziś byłam zupełnie przez przypadek i kupilam dwa kaftaniki, takie z mieciutkiego weluru wlasnie w dwupaku za 4.90;)

P.s u nas rano padało A teraz na słońcu smaży ;) ale na górze w pokojach mam już prawie 27st.. znów będzie grubo latem;) dosłownie i w przenośni;) Zobacz załącznik 1130547
Ładniutkie i za te pieniądze to szkoda nie wziąść 🙂
 
Dziewczyny mam pytanie dotyczące pielęgnacji czy macie jakieś rytuały które sprawdziły wam się z poprzednich ciąży jeśli chodzi o brzuszki i biust?
 
Jak tam dziwczyny Wam minął weekend? U nas byla cudowna pogoda cieplutko caly czas słońce i mąż mial wolne również w sobote (co rzadko się zdarza) wiec korzystalismy🙂 w sobote chyba za duzo porobilam bo pranie posprzątać domek obiad z synkiem na dwór i ogród troche zarósl wiec wzięliśmy sie z mężem za ogarnianie tego i jak wieczorem się położyłam to tak mnie wszystko bolało... ale w niedzielę rano juz bylo dobrze🙂 po obiedzie pojechaliśmy nad jeziorko, ja leżałam w cieniu a chlipaki się bawili🙂 tak mi szybko minął ten weekend i znowu poniedzialek 🙂

O matko musiało być super! U nas pada.. i pogoda bardziej na ból głowy. No ale o tej porze roku ziemia łódzka już tak ma.

I teraz borykam się z problemem - że mam tak okropną ochotę na lody.., żelki, jakiś syf ale nic nie mogę jeść bo mam ścisłą dietę cukrzycową.. i żeby się pocieszyć oglądam zdjęcia słodyczy w internecie :D
 
Dziewczyny mam pytanie dotyczące pielęgnacji czy macie jakieś rytuały które sprawdziły wam się z poprzednich ciąży jeśli chodzi o brzuszki i biust?
Ja smarowałam brzuch zwykłą oliwką ale nie robiłam tego jakoś super regularnie... ostatecznie na szczęście nie mialam ani jedego rozstępu na ciele🙂 także nie pomogę 😉
 
reklama
O matko musiało być super! U nas pada.. i pogoda bardziej na ból głowy. No ale o tej porze roku ziemia łódzka już tak ma.

I teraz borykam się z problemem - że mam tak okropną ochotę na lody.., żelki, jakiś syf ale nic nie mogę jeść bo mam ścisłą dietę cukrzycową.. i żeby się pocieszyć oglądam zdjęcia słodyczy w internecie :D
O kurcze współczuje... mi ciężko by bylo wytrzymać bez slodyczy także podziwiam🙂
 
Do góry