reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja też o bankowaniu mocno myślę, ale mam wątpliwości. Teraz mówi się że ta krew z pępowiny jest bardzo cenna dla noworodka i powinno się zaczekać z przecięciem aż przestanie tętnić, a przy bankowaniu nie ma takiej możliwości. Orientujecie się jakie to są koszty?
 
reklama
Dziewczyny,które mają dzieci. Czy bankujecie krew pepowinowa? Ja się zdecydowałam,ale chcialabym poznać opinie osób,które to robią. A może tym razem któraś z Was się zdecydowała . Jeśli tak to jaki pakiet wybieracie?

My nie. Tutaj jest ciekawie opisane
Krew pępowinowa 6 prawd, o których nikt nie mówi. - Mama Lekarz

bankowanie krwi pępowinowej - okiem mamypediatry
 
Ostatnia edycja:
My nie. Tutaj jest ciekawie opisane
Krew pępowinowa 6 prawd, o których nikt nie mówi. - Mama Lekarz

bankowanie krwi pępowinowej - okiem mamypediatry
W sumie tu opisane argumenty były tymi, którymi się kierowaliśmy, dokładnie to lekarze mówili..
 
My nie. Tutaj jest ciekawie opisane
Krew pępowinowa 6 prawd, o których nikt nie mówi. - Mama Lekarz

bankowanie krwi pępowinowej - okiem mamypediatry
Faktycznie, ciekawe i sensowne postawienie sprawy. My się chyba nie zdecydujemy.
 
super wiadomość :)

Hej ja po wizycie
Miałam usg i tak:

prawdopodobieństwo chorób niskie i jakbym chciała ten test ppap (czy jakoś tak) to mówiła że trzeba się zdecydować dziś albo jutro. Ja nie będę robić

wyniki badań dobre
dzieciaczki oki tylko tydzień starsze wychodzą (termin z usg 30.09)

prawdopodobnie będzie chłopiec i Uparta dziewucha (nie chciała się pokazać)

że względu na Koronowirusa kolejna wizyta 27.04
 
dzisiaj do mnie dzwonili z przychodni i już myślałam ze odwołują wizytę a przeprowadziła tylko wywiad i dała wytyczne ze przychodnia zamknięta i trzeba dzwonić domofonem... uff wiec jutro wizyta i jak będzie ok za 2 tygodnie prenatalne :)
 
Nie mogę dodać zdjęć
Jedno się udało - syn
 

Załączniki

  • IMG_20200323_155246.jpg
    IMG_20200323_155246.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 98
reklama
Do góry