reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny,które mają dzieci. Czy bankujecie krew pepowinowa? Ja się zdecydowałam,ale chcialabym poznać opinie osób,które to robią. A może tym razem któraś z Was się zdecydowała . Jeśli tak to jaki pakiet wybieracie?
 
Nie, zbyt dużo niepewności. Na dodatek w razie jakiegoś kataklizmu, odcięcia prądu, czegokolwiek nie ma ubezpieczenia na to. Jak dla mnie zbyt mało pewnych korzyści, za duże koszty. Szczególnie teraz gdy czasy idą bardzo niepewne.
Dziewczyny,które mają dzieci. Czy bankujecie krew pepowinowa? Ja się zdecydowałam,ale chcialabym poznać opinie osób,które to robią. A może tym razem któraś z Was się zdecydowała . Jeśli tak to jaki pakiet wybieracie?
 
Hej ja po wizycie
Miałam usg i tak:

prawdopodobieństwo chorób niskie i jakbym chciała ten test ppap (czy jakoś tak) to mówiła że trzeba się zdecydować dziś albo jutro. Ja nie będę robić

wyniki badań dobre
dzieciaczki oki tylko tydzień starsze wychodzą (termin z usg 30.09)

prawdopodobnie będzie chłopiec i Uparta dziewucha (nie chciała się pokazać)

że względu na Koronowirusa kolejna wizyta 27.04
No to cudownie 😍 A parka to już w ogóle wymarzona konfiguracja 😁
 
Dziewczyny,które mają dzieci. Czy bankujecie krew pepowinowa? Ja się zdecydowałam,ale chcialabym poznać opinie osób,które to robią. A może tym razem któraś z Was się zdecydowała . Jeśli tak to jaki pakiet wybieracie?
My się długo zastanawialiśmy w poprzedniej ciąży, czytaliśmy wszystkie możliwe opracowania chyba i ostatecznie po konsultacjach z lekarzami się nie zdecydowaliśmy.. Ale kilka moich koleżanek się decydowało 😉
 
Dziewczyny,które mają dzieci. Czy bankujecie krew pepowinowa? Ja się zdecydowałam,ale chcialabym poznać opinie osób,które to robią. A może tym razem któraś z Was się zdecydowała . Jeśli tak to jaki pakiet wybieracie?
My bankujemy krew pępowinową pierwszej córki. Teraz nie mamy wolnych środków, więc przy drugim nie będziemy znów bankować. Dalej mam bardzo mieszane uczucia co do bankowania.
 
Hej ja po wizycie
Miałam usg i tak:

prawdopodobieństwo chorób niskie i jakbym chciała ten test ppap (czy jakoś tak) to mówiła że trzeba się zdecydować dziś albo jutro. Ja nie będę robić

wyniki badań dobre
dzieciaczki oki tylko tydzień starsze wychodzą (termin z usg 30.09)

prawdopodobnie będzie chłopiec i Uparta dziewucha (nie chciała się pokazać)

że względu na Koronowirusa kolejna wizyta 27.04
To prenatalne było ?
 
reklama
O ja też łapie doła nie daje rady siedzieć tak w domu wychodzę przed dom na słońce i powietrze. Ale brakuje mi ludzi rozmowa przez telefon to nie to samo. Dobrze ze wy tu jesteście to też ciekawy kontakt ze światem [emoji173]
Upiekłam wczoraj to czekoladowe ciasto z Lidla.
Zrobiłam z dwóch opakowań.
Chłopcy nie mogli się doczekać.
Rzadko piekę ciasta.
Mam masę kajmakową, ale jeśli nią przełożę to ciasto to będzie słodki ulepek. Zrobię po prostu polewę kakaową, wiórki kokosowe na wierzch i finito [emoji4]

Patrzę za okno i łapię dół.
Tak piękna pogoda i tak trudna sytuacja w Polsce. Powinniśmy cieszyć się wiosną, żyć normalnie a nie w izolacji.
Sama nie wiem co o tym myśleć.
Wypieram strach z głowy i mocno wyczekuję końca tej pandemii.
Obejrzałam wczoraj "Epidemię strachu"
Film z 2011 roku opowiadający dokładnie to co się teraz dzieje.
Scenarzysta miał chyba szklaną kulę [emoji17]
 
Do góry