reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No wlasnie swieta w dresie [emoji23] chyba jedynie przez skype ... ot sie porobilo :)
Ja przy okazji zakupów spodni też je kupiłam, bo koleżanka mega polecała, że są super, ale jeszcze nie miałam okazji założyć [emoji6] Myślałam, że będą do świątecznych sukienek, ale w obecnej sytuacji, to święta szykują się w Krakowie w dresie [emoji849]
 
Hej ja mialam i generalnie przesuneli mi wizyte na szybciej o 2 dni.. bylam jedna osoba w środku w sensie w przychodni.. mega środki ostroznosci plus wypisanie karty informującej o kontakcie z osoabmi z zagranicy i ewentualnym pobycie..
To znowu ja proszę o odpowiedź, może któraś z Was jest lub była przed usg genetycznym w czasie koronowirusa i też się wypowie
[emoji120][emoji120][emoji120]
 
Ja mam nadzieje ze nie bede musiala przesunac... mam taki kaszel i katar caly czas od alergii ze musze wyblagac o jakieś antyalergiczne bo inhalacje itp nie pomagaja...
Hej ja mialam i generalnie przesuneli mi wizyte na szybciej o 2 dni.. bylam jedna osoba w środku w sensie w przychodni.. mega środki ostroznosci plus wypisanie karty informującej o kontakcie z osoabmi z zagranicy i ewentualnym pobycie..
 
Dzięki za odpowiedź :-) ja też duphaston i leżeć. Jak się pokrzątam po domu to też jest gorzej później. Dopiero jutro mam lekarza zeby potwierdzić serduszko i się mega stresuje.
 
Nigdzie nie jest napisane, że forum ma mieć pozytywny wydźwięk. Są kobiety po przejściach, poronieniach i one mają cicho siedzieć, bo Ty nie masz ochoty tego czytać? Zrobiłoby się o wiele milej gdyby ciagle ktoś nie narzucał tematów o których wolno/nie wolno pisac. Z ciążą wiążą się różne obawy, wątpliwości, złe samopoczucia, a czasem także niestety to najgorsze. Po to powinno być forum, żebyśmy mogły porozmawiać o wszystkim i o pierdołach i ważnych rzeczach. Jak ktoś nie ma ochoty pewnych rzeczy czytać, to niech ich nie czyta, a nie narzuca innym, że mają tego nie pisać.
Pozytywny wydźwięk w sensie że powinnysmy się wspierać,doradzać,szanować, wyrazac swoje zdanie nie obrażające innych,a nie ponizac,czy przesmiewac czyjeś poglądy.
 
Dzięki za odpowiedź :-) ja też duphaston i leżeć. Jak się pokrzątam po domu to też jest gorzej później. Dopiero jutro mam lekarza zeby potwierdzić serduszko i się mega stresuje.
Wiem co czujesz. Też tak wyczekiwalam na potwierdzenie serca. Będzie dobrze, musimy polegać na swojej psychice, bo myślenie to dużo w tym całym procesie. Poza tym, nie martw się na zapas;)
 
reklama
To znowu ja proszę o odpowiedź, może któraś z Was jest lub była przed usg genetycznym w czasie koronowirusa i też się wypowie
[emoji120][emoji120][emoji120]
Ja miałam kilka dni temu, dzień wcześniej dzwonili, żeby potwierdzić, że będę. Musiałam być sama, bez partnera. Przed wejściem do gabinetu odkazić ręce [emoji6]
 
Do góry