reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Co chce wejść i zobaczyć co słychać to jakieś kwasy. Moje drogie jest ogromna różnica między wyrażeniem swojego zdania a krytyką cudzego. I nie, nie zawsze można dosłownie powiedzieć co się myśli. Podejrzewam, że każdy dorosły to wie. Jest ogromna różnica między powiedzeniem "uwazam, że bycie otyłym jest niezdrowe" od "otyli ludzie mnie brzydzą". To samo w przypadku rozmów, których byłam świadkiem. Teksty o cielakach po porodzie, "gratulowanie" w przypadku braku możliwości zapisania się na prenatalne, katotalibany, zabójstwa dzieci. Dziewczyny, naprawdę można inaczej. Dlaczego mnie to tak wkurza? Bo codziennie walczę z młodzieżą i ich "własnym zdaniem", najczęściej na temat innych ludzi. I to nie jest dobre, ani fajne. I argument, że "tylko wyrażasz własną opinię" możesz schować do kieszeni. Bo czasem trzeba pomyśleć czy chęć wyrażenia tej twojej opinii nie skrzywdzi drugiego człowieka. Forum powinno być jakaś społecznością. Nie chodzi o słodzenie i rozmawianie o wzdęciach. O trudnych rzeczach też trzeba rozmawiać, ale zastanów się trzy razy czy sama chciałabyś usłyszeć to co chcesz powiedzieć.
Bardzo ładnie to napisałaś ujelas o to mi chodziło ale widocznie ja tak ładnie nie umiem napisać żeby przez słowo pisane wytłumaczyć o co dokładnie mi chodziło i to mnie bolało.
 
Nawet w tamtym roku przekonalam sie o tym dosc brutalnie [emoji23] dali mi dziecko do wykapania , na jakichs gabkach.... gąbki szybko poszly won a ja zgodnie ze starymi nawykami pieluszka i bez żadnych gabek [emoji14] tak samo z termometrem ;) na lokiec sprawdzalam wode :) no patrzyli jak na wariatke :)
Gąbki to samo zło, fakt [emoji38] i łokieć też najlepszy (plus preferencje dziecka, mój w życiu nie mógł mieć 37 stopni! Zawsze trochę mniej bo inaczej się darł! Do dziś tak ma [emoji38]) moja mama mówi na niego Mors [emoji2368]
 
mi przyjaciolka zapowiedziala ze mi kupi elektroniczna nianie.... zastanawiam sie jaki to ma sens przy mieszkaniu 48 metrow gdzie nawet w spokoju pierdnac nie mozna za przeproszeniem bo wszystko slychac [emoji23]

W mieszkaniu w bloku ma sens. W domu też. W podróży też. Chyba, że po prostu nie lubisz takich gadżetów i nie będziesz z założenia z tego korzystać - to wtedy nie ma sensu [emoji2368]
 
reklama
Do góry