reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby wszystkich jak leci dodawać, bo mnóstwo dziewczyn, które były na początku zniknęły.
No też nie wiem czy to taki dobry pomysł, grupa prywatna to jednak te co się już zżyły i są w miarę aktywne dały się poznać.
Można zawsze oznaczyć te co się nie odzywały już bardzo długi czas niech się opowiedzą. A po jakimś czasie na prywatnym i tak zrobi się czystkę i usunie nieaktywne. Bo pewnie i tak nie wszystkie będą chciały zostać ale jakaś opcję trzeba dać
 
reklama
No też nie wiem czy to taki dobry pomysł, grupa prywatna to jednak te co się już zżyły i są w miarę aktywne dały się poznać.
Można zawsze oznaczyć te co się nie odzywały już bardzo długi czas niech się opowiedzą. A po jakimś czasie na prywatnym i tak zrobi się czystkę i usunie nieaktywne. Bo pewnie i tak nie wszystkie będą chciały zostać ale jakaś opcję trzeba dać
Nie każdy chce się dzielić całym swoim życiem na publicznym forum i nie zapominajmy, że tu jest też dużo introwertyczek... Ale jak już zamkniemy forum to nie dodawałabym potem za dużo nowych
 
Nie każdy chce się dzielić całym swoim życiem na publicznym forum i nie zapominajmy, że tu jest też dużo introwertyczek... Ale jak już zamkniemy forum to nie dodawałabym potem za dużo nowych
Nie mówię że ma osobiste rzeczy pisać czy coś. Dać sie poznać można nie pisząc mocno osobistych rzeczy
Wogole można to zrobić bez prywaty
 
A tak a propo- czujecie się ciążowo? Mnie jakoś to minęło i gdyby nie brak okresu i duże cycki to bym powiedziała że mam ciążę urojoną 😜
U mnie jednego dnia całkiem jestem nie do życia,drugie zupełnie normalnie się czuje. Ogólnie ta ciążę przechodzę dużo gorzej niż poprzednie. Co jakiś czas drobne plamienia,ale lekarz mówi że wszystko ok. Więc odpoczywam w domu na tyle na ile to możliwe przy dzieciach. Od początku na duphastonie,teraz od 01.04 mam zacząć brać acard 75. Dodatkowo niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Najbliższa wizytę mam właśnie 01.04 mam nadzieję że nie odwołają. A 06.04 mam prenatalne. Jeszcze musze wykonać badanie grupy krwi bo ponoć stary wynik jest nie ważny A wszystkie laboratoria zamknięte
 
tez uważam ze forum zamknięte chyba nie powinno być dla wszystkich z listy wydaje mi sie ze 3/4 sie nie odzywa.. dodawane posty sa cały czas od tych samych osób..

trzeba jakoś weryfikację zrobić :)
 
Ja po cc chyba przez 3 lub 4 dni oksytocyne dostawałam na obkurczenie macicy. Bolało jak nie wiem, ale ja ogólnie źle na nią idę. W ogóle tydzień mnie przetrzymali bo mała miała żółtaczkę. No i trochę się zanemizowałam ale tylko tabletki dostawałam po wypisie (acard, żelazo wit z grupy B i nie pamiętam czy kwas foliowy).
Czyli kontrolowali Ci to obkurczanie macicy przez cały okres pobytu w szpitalu? Ja byłam standardowo 3d i oksytocyna była tylko na sali pooperacyjnej podana. Później jedynie badanie tuż przed wyjściem do domu, nic pomiędzy.
 
reklama
Do góry