reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Nie będziesz mnie pouczać jak mam się wysławiać.
W moim odczuciu to ciemnogród i katotaliban. Świadome rodzenie chorych dzieci to sadyzm.
Jestem za eugeniką i nigdy się z tym nie kryłam.
Cieszę się, że jeszcze można mieć wybór.
Proponuję po prostu omijać moje posty dla swojego zdrowia psychicznego.
Ja Cię nie pouczam, tylko uwrażliwiam, że są kobiety o różnych poglądach na tym forum, a w swoim wysławianiu się należałoby zachować kulturę i TOLERANCJĘ na innych. Tak pisać o swoich racjach, aby wypowiedzi nie były emocjonalnie negatywnie nacechowane i nie godziły w drugą osobę. Wydaje mi się to oczywiste, ale jednak nie jest jak widać...

O swoich poglądach nawet nie napisałam... co kto sobie dopowiedział to nie moja sprawa. Jednak zawsze będę bronić podstawowych zasad szacunku wobec drugiej strony.
 
reklama
IMG_6433.JPG
IMG_6432.JPG
IMG_6431.JPG
IMG_6430.JPG


Witam się w pierwszy dzień wiosny. Wczoraj odwołali mi wizytę na NFZ ale udało się prywatnie na szybko zapisać [emoji1374] jesteśmy po wizycie i wszystko jest super jaszczurka ma 5,2 cm według om 11+3 usg 11+6. Młode bardzo ruchliwe nie dało się zrobić ładnych zdjęć następne usg prywatne mam 27.03. Na 70% dziewucha :)
 
Hejka moja kluska ma prawie 7 cm bardzo fikala na usg wszystkie parametry w porządku Zobacz załącznik 1093981
[emoji7][emoji7] Super!
Insulinę sprawdzałam w grudniu i była OK, tego lekarz nie kazal mi powtarzać z obciążeniem nie wiem czemu [emoji2372] Może w 20tc? Obciążenie glukozą wyszło dobrze, a chyba nawet super, bo na czczo 85,50 po godzinie 117 a po 2 godzinach 87. To chyba bardzo ładnie, że po 2 godzinach glukoza wynosi tyle co na czczo. Bałam się, że organizm się rozleniwi po metforminie, ale wygląda na to, że na razie jest OK :)
Insuliny w ciąży się nie bada, trzustka pracuje inaczej i wyniki wychodzą przekłamane
 
No no statystyki chyba nam poki co same dziewuchy pokazuja ;) cudowne wiesci :)
Zobacz załącznik 1094372Zobacz załącznik 1094373Zobacz załącznik 1094374Zobacz załącznik 1094375

Witam się w pierwszy dzień wiosny. Wczoraj odwołali mi wizytę na NFZ ale udało się prywatnie na szybko zapisać [emoji1374] jesteśmy po wizycie i wszystko jest super jaszczurka ma 5,2 cm według om 11+3 usg 11+6. Młode bardzo ruchliwe nie dało się zrobić ładnych zdjęć następne usg prywatne mam 27.03. Na 70% dziewucha :)
 
Kwarantanna w domu? Jak to wygląda? Lepiej tak niż mielibyscie się zarażać na wzajem[emoji4]
No pięknie u mnie w pracy wykryli wirusa i mamy obowiązkowa kwarantannę
No super....
I tel od sanepidu

Ryzyko bardzo niewielkie ale w sumie spoko że szybko zaczęli działać ciekawe czy policja też będzie kontrolować tak jak ostrzegali
 
Super zdjęcia [emoji3059]

Faktycznie same dziewuszki w brzuszkach narazie są:-)
Zobacz załącznik 1094372Zobacz załącznik 1094373Zobacz załącznik 1094374Zobacz załącznik 1094375

Witam się w pierwszy dzień wiosny. Wczoraj odwołali mi wizytę na NFZ ale udało się prywatnie na szybko zapisać [emoji1374] jesteśmy po wizycie i wszystko jest super jaszczurka ma 5,2 cm według om 11+3 usg 11+6. Młode bardzo ruchliwe nie dało się zrobić ładnych zdjęć następne usg prywatne mam 27.03. Na 70% dziewucha :)
 
reklama
ja dziś byłam na jednej z komend i powitali nas w kombinezonach i maskach mieli jednego na pokładzie.. komenda cała była pryskana od razu uciekłam do auta[emoji23]
 
Do góry