reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dyrektorka już wie ☺️ poparła home office. Jeśli tylko poczuje potrzebę. Ze swojej strony powiedziałam jeszcze tylko że chce projekt mieć skończony i wtedy znikam. Ale mają mnie nie obarczać niczym nowym 😉 w gruncie rzeczy się cieszyła i gratulowała. Powiedziałam że to bd wcześnie i na razie info poufne. W tzw 'międzyczasie' mam przekazywać obowiązki. W sumie nie bardzo tylko wiem komu 😑 bo aktualnie tylko jedna juniorka mi robiła wsparcie. No nic dam się dyrektorce z tym przespać może coś wymyśli ☺️
I prawidłowo.daj znać co ona na to.
 
Za ile dostaniesz wyniki IgM ?
Oby to było dawne zakażenie , trzymam mocno kciuki!!!
Powiedzieli wlasnie, ze nie wczesniej niz o 20:30, ale tak czy siak wczorajszy IgM byl dodatni... Dzwonilam do swojego gine i prosil o wyslanie mu wynikow mmsem i ma oddzwonic powiedziec co dalej. Wyslalam to co mam i czekam... Ledwo juz zyje z tego stresu...
 
To wspaniale :)
Dyrektorka już wie [emoji3526] poparła home office. Jeśli tylko poczuje potrzebę. Ze swojej strony powiedziałam jeszcze tylko że chce projekt mieć skończony i wtedy znikam. Ale mają mnie nie obarczać niczym nowym [emoji6] w gruncie rzeczy się cieszyła i gratulowała. Powiedziałam że to bd wcześnie i na razie info poufne. W tzw 'międzyczasie' mam przekazywać obowiązki. W sumie nie bardzo tylko wiem komu [emoji58] bo aktualnie tylko jedna juniorka mi robiła wsparcie. No nic dam się dyrektorce z tym przespać może coś wymyśli [emoji3526]
 
Trzymam kciuki za wyniki
Powiedzieli wlasnie, ze nie wczesniej niz o 20:30, ale tak czy siak wczorajszy IgM byl dodatni... Dzwonilam do swojego gine i prosil o wyslanie mu wynikow mmsem i ma oddzwonic powiedziec co dalej. Wyslalam to co mam i czekam... Ledwo juz zyje z tego stresu...
 
Mam też ten sam etap ci wy :) byłam w środę 5+4 na USG na NFZ i dowiedzialam się tylko że pęcherzyk jest w macicy ani wymiarów ani czy cos w środku widać nic nawet nie sprawdził. Jutro idę na wizytę i USG prywatnie i będzie 6+4 a też już mam stres straszny :/ a Ty kiedy masz wizytę??
Jutro idę na taką dodatkową wizytę żeby nie zwariować.
 
Najgorsze jest to, ze ja totalnie nie znam sie na tuch wszystkich badaniach nie wiem co za co jest odpowiedzialne a mam ich tak duzo do zrobienia.. jakie badania odpowiadają za toxo?
 
ja już po wizycie. .. nie jest dobrze ciąża wg usg oszacowana na ok 6 tydz.. pecherzyk jest.. serduszka nie ma.. mam zrobic 2x bete i przyjść za tydzień.. chyba nic z tego nie będzie..
 
reklama
Ginekolog ma mi wystawić skierowanie do lekarza chorób zakaźnych, mam je odebrać w szpitalu o 20:00 i jutro z samego rana jechać do szpitala zakaźnego na diagnostykę toksoplazmozy... Dziś był mój 2 dzień pracy po L4 i znów mnie nie będzie. Oni mnie zwolnią w końcu. Tak, wiem że nie mogą, ale i tak niefajna sytuacja...
 
Do góry