reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

ja już po wizycie. .. nie jest dobrze ciąża wg usg oszacowana na ok 6 tydz.. pecherzyk jest.. serduszka nie ma.. mam zrobic 2x bete i przyjść za tydzień.. chyba nic z tego nie będzie..
A która powinna być wg OM? Serduszko pojawia się u niektórych nawet dopiero w 8 czy 9 tygodniu. Coś więcej lekarz powiedział? Nie wiem po co ta beta, chyba tylko po to żeby Cię straszyć...
 
reklama
ja już po wizycie. .. nie jest dobrze ciąża wg usg oszacowana na ok 6 tydz.. pecherzyk jest.. serduszka nie ma.. mam zrobic 2x bete i przyjść za tydzień.. chyba nic z tego nie będzie..
A wg ostatniej @ ? Na ile ty wyliczylas ciążę ? Może jest młodsza . Będzie dobrze 3mam kciuki za ciebie 😘
 
ja już po wizycie. .. nie jest dobrze ciąża wg usg oszacowana na ok 6 tydz.. pecherzyk jest.. serduszka nie ma.. mam zrobic 2x bete i przyjść za tydzień.. chyba nic z tego nie będzie..
Kochana, a który powinnaś mieć tydzień? Masz regularne miesiączki? Jeśli jest szansa, że coś się przesunęło, to nie trać nadziei!!!
 
om 31.12 wiec niby skończony 8tydz.. ale cykle 28-34 dni ten był napewno ten dłuższy wiec mógłby być 7tc... ale serducho powinno już być..
 
ja już po wizycie. .. nie jest dobrze ciąża wg usg oszacowana na ok 6 tydz.. pecherzyk jest.. serduszka nie ma.. mam zrobic 2x bete i przyjść za tydzień.. chyba nic z tego nie będzie..
Masz jakieś realne podejrzenia że może być źle ?
Może rzeczywiście młodsza jest ciąża i wszystko ok.



Ja się jednak nie umówiłam na wizytę nie zwolniły się żadne terminy:( jutro nie mam jak iść bo idę na siłownię. Poluje teraz na piatek

Wszystko mi ta praca pokrzyżowała już dawno wiedziałabym na czym stoję
 
Ginekolog ma mi wystawić skierowanie do lekarza chorób zakaźnych, mam je odebrać w szpitalu o 20:00 i jutro z samego rana jechać do szpitala zakaźnego na diagnostykę toksoplazmozy... Dziś był mój 2 dzień pracy po L4 i znów mnie nie będzie. Oni mnie zwolnią w końcu. Tak, wiem że nie mogą, ale i tak niefajna sytuacja...
Nikt Cię nie zwolni. Musieliby rozum stracić, aby zwolnić taką fajną dziewczynę. Masz prawo wziąć l4. Życie pisze różne scenariusze i tak czasem bywa. Ale myśl tylko o sobie. Praca to tylko dodatek.
 
reklama
Patrz ze moze byc tak byle jak jak u mnie, a u innego lekarza wyszlo wszystko prawidlowo. Ja na twoim miejscu bym zrobila raz bete zobaczyc czy jest wysoka. Bez przyrostow bo to bez sensu jest powyzej 1000 to przyrost bedzie wolniejszy i tym bardziej bedziesz sie denerwowac.
ja już po wizycie. .. nie jest dobrze ciąża wg usg oszacowana na ok 6 tydz.. pecherzyk jest.. serduszka nie ma.. mam zrobic 2x bete i przyjść za tydzień.. chyba nic z tego nie będzie..
 
Do góry