reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Wow to pięknie!! Z bliźniakami inaczej co prawda, ale też mam nadzieję, że u mnie szybko zacznie być widać. U mnie na razie bez duzych zmian 😃 6+3 wg ostatniego USG.
Kiedy miałaś wizytę z usg i co było już widać? Jesteśmy na tym samym etapie. Martwie sie że u mnie noc nie było widać w zeszły wtorek
 
reklama
Kiedy miałaś wizytę z usg i co było już widać? Jesteśmy na tym samym etapie. Martwie sie że u mnie noc nie było widać w zeszły wtorek
Ja w zeszły piatek 6+6 i byl tylko pęcherzyk. Zalamalam sie zupelnie i caly weekend sie martwiłam. Poszlam dzisiaj 7+4 i jest zarodek z bijącym sercem, wiec spokojnie 😊
 
Kiedy miałaś wizytę z usg i co było już widać? Jesteśmy na tym samym etapie. Martwie sie że u mnie noc nie było widać w zeszły wtorek
Wizytę miałam 5+3, a wyszło 5+6. Było widać pęcherzyk 1,29 cm, ciałko żółte i zarodek, w którym pikało serduszko. Zarodek 3 mm.

Odebrałam wyniki toxo. Wczoraj IgG wynosiło w Diagnostyce 46, dziś w Synevo 350... Czekam na IgM, dzwonię do mojego lekarza i jadę do szpitala zakaźnego... Boże, ja stracę to dziecko przez to *****...
 
Kiedy miałaś wizytę z usg i co było już widać? Jesteśmy na tym samym etapie. Martwie sie że u mnie noc nie było widać w zeszły wtorek
Mam też ten sam etap ci wy :) byłam w środę 5+4 na USG na NFZ i dowiedzialam się tylko że pęcherzyk jest w macicy ani wymiarów ani czy cos w środku widać nic nawet nie sprawdził. Jutro idę na wizytę i USG prywatnie i będzie 6+4 a też już mam stres straszny :/ a Ty kiedy masz wizytę??
 
Wizytę miałam 5+3, a wyszło 5+6. Było widać pęcherzyk 1,29 cm, ciałko żółte i zarodek, w którym pikało serduszko. Zarodek 3 mm.

Odebrałam wyniki toxo. Wczoraj IgG wynosiło w Diagnostyce 46, dziś w Synevo 350... Czekam na IgM, dzwonię do mojego lekarza i jadę do szpitala zakaźnego... Boże, ja stracę to dziecko przez to *****...
Znam dziewczyny z toxo i rodziły dzieci. Spokojnie. Lekarz się wami zajmie.
 
Wizytę miałam 5+3, a wyszło 5+6. Było widać pęcherzyk 1,29 cm, ciałko żółte i zarodek, w którym pikało serduszko. Zarodek 3 mm.

Odebrałam wyniki toxo. Wczoraj IgG wynosiło w Diagnostyce 46, dziś w Synevo 350... Czekam na IgM, dzwonię do mojego lekarza i jadę do szpitala zakaźnego... Boże, ja stracę to dziecko przez to *****...
O boże... ☹️ Daj znac koniecznie co z wami!
 
reklama
Do góry