reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

A ja mam wrażenie, że schudłam [emoji23] Ale jak oglądam brzuch w lustrze to jest taki szpiczasty trochę śmieszny pod pępkiem [emoji85] Spodnie na razie wygodne [emoji2]
Ja w pierwszej ciąży chudłam gdzieś do 12 może 14 tyg bo miałam rozwolnienia a teraz to makabra 8 tydzień a brzuch jak na 16sty już tylko leginsy i sukienki pozostały hehe
 
reklama
W ogóle dzień dobry.
Ja dopiero wstaje. Kawa.
Drugi dzień czuje się dosyć ok.
Ja nawet na wagę nie wchodzę,brzuch mam jak 4 miesięcu[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Z synem miałam tylko 4 kg na plusie.
 
Wiecie co ? Jest jeden plus tego ze zaspalam. Mimo ze pizdzi i trzeba skrobac szybki, pojade na rynek po jakies spodnie na doopke. W spodnicy zamarzne [emoji23]
 
Ja w pierwszej ciąży chudłam gdzieś do 12 może 14 tyg bo miałam rozwolnienia a teraz to makabra 8 tydzień a brzuch jak na 16sty już tylko leginsy i sukienki pozostały hehe
Ja podobnie, co prawda biegunek nie mam, ale i tak ciągle muszę do łazienki, to już zaczyna robić się dziwne haha 😂 No i na początku nie miałam apetytu. Teraz już jest lepiej, ale np. przedwczoraj miałam mega ochotę na faszerowaną paprykę z mięsem, to zrobiłam na dwa dni a drugiego dnia jak podgrzałam i poczułam ten zapach to prawie zwymiotowałam 😂
 
reklama
Do góry