reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Spokojnie. Powiedz mu wszystko uczciwie A da Ci napewno! [emoji4] Ja dostałam bez niczego jak tylko powiedziałam że jestem W ciąży, jeszcze pogratulował [emoji4]
Ja 16.30 idę do ogólnego dzisiaj,nie ma mojej więc inny mnie przyjmie.
Chce l4,bo po wczorajszej pracy wieczorem i rano strasznie ciągnął mnie dół i bolał krzyż.
Gin dopiero 25.02.
Żeby tylko mi dał. Wezmę usg i betę,bo karty jeszcze nie mam założonej.
 
reklama
O jak miło [emoji5] moja ciąże jest po in vitro - trochę bardziej się mną zajmują bo jestem w 7 tyg a miałam już 2 usg a za 2tyg kolejne to będą już 3usg przed 12tyg
To super ☺️, tutaj z usg masakra w poprzedniej ciąży miałam tylko 3 przez całą ciążę. Na szczęście podczas pobytu w Pl to nadrobiłam😁. Tym razem też zamierzam wizyty u gina w pl lub de.
 
No wlasnie ja sama nie wiem czy on powiedzial pecherzyk czy zarodek...nic wiecej nie powiedzial, nie wytlumaczyl...
ciekawe ci mial na myśli mowiac o drugim pecherzyku, wiekiem ciąży bym sie nie przejmowała bo to zależy od ułożenia i pomiaru.. serduszka może jeszcze nie byc, ciekawe co powie drugi lekarz
 
reklama
Ja ogolnie wizyte mam 3.03 w innym prywatnym osrodku... ale to co dzis sie dowiedzialam a raczej ten brak informacji ( z reszta sam mi kazal przyjsc za 3 tygodnie)
napewno drugi lekarz rozwieje wątpliwości..
z jednej strony cieszę się ze mam tak pozno pierwsze usg bynajmniej będzie juz wszystko widać
 
Do góry