reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny, przygarniecie Mnie 🤗? . W tym roku otrzymałam piękny prezent walentynkowy 💞. Termin @ na 16.02, ale ze jakoś nie najlepiej się czułam zrobiłam tescik 14.02 i 2 piękne kreseczki 😍. Od początku zażywam duphaston że względu na problem z zajęciem i podtrzymaniem ciąży. Mam za sobą już 2 poronienia 😢 pierwsza ciąża - 14msc starań - wczesne poronienie 😢, 3 Msc później zaszłam w kolejną ciążę szczęśliwie donoszona, urodziłam zdrowa córeczkę 😍💞, 14msc później kolejna ciąża niestety znów wczesne poronienie 😢 3 Msc później 2 kreseczki ☺️ oby tym razem się w końcu udało ☺️. Wylałam już morze łez ale nie poddaje się.
 
Życzę miłego dnia dziewczyny.
Leżę i tak mnie muli,że strach wstawać.
A mam tak, że nie umiem wymiotować, wiem że od razu ulga byłaby ale blokada i się morduje. Na rano dzisiaj[emoji57][emoji57][emoji33]

Jeszcze ta sprawa strona nie daje mi spokoju.
Screenshot_20200218-045735_Chrome.jpeg
 
Hej dziewczyny, przygarniecie Mnie 🤗? . W tym roku otrzymałam piękny prezent walentynkowy 💞. Termin @ na 16.02, ale ze jakoś nie najlepiej się czułam zrobiłam tescik 14.02 i 2 piękne kreseczki 😍. Od początku zażywam duphaston że względu na problem z zajęciem i podtrzymaniem ciąży. Mam za sobą już 2 poronienia 😢 pierwsza ciąża - 14msc starań - wczesne poronienie 😢, 3 Msc później zaszłam w kolejną ciążę szczęśliwie donoszona, urodziłam zdrowa córeczkę 😍💞, 14msc później kolejna ciąża niestety znów wczesne poronienie 😢 3 Msc później 2 kreseczki ☺ oby tym razem się w końcu udało ☺. Wylałam już morze łez ale nie poddaje się.

gratulacje ! Mamy pewnie podobny termin bo ja datę @ miałam na 15.02 :)
Robiłaś już betę?
 
reklama
Do góry