reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Kiedy wybierasz się do lekarza? :)
U mnie to trochę skomplikowane bo krwawie, wczoraj na IP na.usgJa nic nie bylo widac, w sumie mam w opisie ze nawet macica nie jest powiekszona..nie wiem co myslec, ale zrobiłam bete i wyszla 103, dostalam info ze cokolwiek widac przy becie ok 1000....wiec pozostaje mi czekac, jutro sprawdzam znowu bete i sie okaze czy przyrasta, jesli tak, to za tydzien mam sie zgosic do lekarza..
 
Z innej beczki 🙂 a jak u Was z sexem, dziewczyny, które są już po usg i wiedzą, że jest ok z fasolką, czy już jest 💑, czy macie obawy i się wstrzymujecie?
 
Z innej beczki 🙂 a jak u Was z sexem, dziewczyny, które są już po usg i wiedzą, że jest ok z fasolką, czy już jest 💑, czy macie obawy i się wstrzymujecie?
To ja moze odpowiem odnosnie poprzedniej ciąży, zapytalam lekarza na pierwszej wizycie czy moge, odpowiedział na zdrowie ;) i do samiuskiego konca byly tulaski :)
 
To mnie pocieszylas troszke, bo ja mam bete 103, i generalnie powinnam miec wg om 5+6 ale na pewno ciaza jest mlodsza, mysle ze ok 3-4 tydz wlasnie...no zobaczymy :)

Sabi ja dzień przed datą planowanego okresu (piątek) miałam tylko 27
Ale bardzo późno (bo w 11 dpo) wyszło cokolwiek - testy były białe a beta 2,38 (wtorek)
Więc zagnieżdżenie było późno i ta beta stad niska.
Jutro poza betą zbadaj progesteron - może on jest niski j stąd plamienia/krwawienia.
 
Z innej beczki 🙂 a jak u Was z sexem, dziewczyny, które są już po usg i wiedzą, że jest ok z fasolką, czy już jest 💑, czy macie obawy i się wstrzymujecie?

ja z plamieniami więc na razie się trochę boję. Ale też mam infekcje pęcherza więc w sumie generalnie nie powinnam.
 
My chcielismy ale byla sahara :D a tak to kurcze pelno takiego glutowatego ze szok... a jak przyjdzie co do czego saaaahaaaara [emoji23]
Z innej beczki [emoji846] a jak u Was z sexem, dziewczyny, które są już po usg i wiedzą, że jest ok z fasolką, czy już jest [emoji132], czy macie obawy i się wstrzymujecie?
 
reklama
Sabi ja dzień przed datą planowanego okresu (piątek) miałam tylko 27
Ale bardzo późno (bo w 11 dpo) wyszło cokolwiek - testy były białe a beta 2,38 (wtorek)
Więc zagnieżdżenie było późno i ta beta stad niska.
Jutro poza betą zbadaj progesteron - może on jest niski j stąd plamienia/krwawienia.
U.mnie na pewno jest mlodsza ciaza, po pod koniec stycznia byl stosunek...dzisiejszy dzien to byl jalis koszmar, maz musial jechac na zlecenie pilne i siedzialam sama.i myslalam...dobrze, ze jutro juz poniedziałek.
 
Do góry