reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Bylam w dniu spodziewanej @ ale niepotrzebnie (4+0) teraz ide na nfz (6+6 we wtorek), a pozniej 3 marca prywatnie (8+6) .
 
reklama
A co myślicie o two - peer. Zawiera metylowane formy witamin. Ale ta witamina A. Bralam przed zajściem teraz nie wiem.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200216_095643.jpg
    Screenshot_20200216_095643.jpg
    54,6 KB · Wyświetleń: 52
  • 61JwIrpiojL.jpg
    61JwIrpiojL.jpg
    93,9 KB · Wyświetleń: 53
  • Screenshot_20200216_095643.jpg
    Screenshot_20200216_095643.jpg
    54,6 KB · Wyświetleń: 56
Moja ginekolog z Niemiec bo tutaj mieszkam nie chce mi dać progesteronu pomimo wcześniejszych strat. W Polsce to był obowiązek. Może zadzwonię by przyspieszyć wizytę. Ostatnia miesiączka 02.01.2020 tylko trochę się boję zawsze byłam wcześnie i złe się to kończyło.
 
Hej powiedzcie czy w te dni co miało się owulację dni płodne bolą jajniki. Czy to normalne. Dzisiaj coś wstałam i prawy jajnik pobolewa. A tak to czuję się dobrze. Tylko dzisiaj miałam zły sen i trochę się martwię. Powiedzcie bo mój lekarz powiedział że metyle i witaminy mogę brać jak chce. Ile bierzecie B12, kwasu foliowego, B6, b complex na dzień , multiwitaminę na noc , inozytol i choliny. Badania mam mieć we wtorek. Na razie biorę po jednej tabletce dziennie. Czy to prawda że w ciąży nie można brać witaminy A?
Tak, to prawda w ciąży nie powinno się stosować witaminy A. Jest ona rozpuszczalna w tluszczach i z tego względu mozna ja latwo przedawkowac. W ciąży nie bolą jajniki, ponieważ ich funkcje w ciąży są wyłączone. Ból podbrzusza może być bardzo zbliżony, najczęściej spowodowany nowa funkcja macicy i rozciąganiem więzadeł.
 
Tak, to prawda w ciąży nie powinno się stosować witaminy A. Jest ona rozpuszczalna w tluszczach i z tego względu mozna ja latwo przedawkowac. W ciąży nie bolą jajniki, ponieważ ich funkcje w ciąży są wyłączone. Ból podbrzusza może być bardzo zbliżony, najczęściej spowodowany nowa funkcja macicy i rozciąganiem więzadeł.
Mnie podbrzusze nie boli,ale za to jajnik czuje,tą okolicę. Ale ja jestem po operacji.
 
Mnie podbrzusze nie boli,ale za to jajnik czuje,tą okolicę. Ale ja jestem po operacji.
Jajnik jest połączony z macica jajowodem,więc jak wszystko zaczyna się rozciągać, to możesz mieć wrażenie, że boli Cię jajnik. Do tego ,tak jak wspominałaś jesteś po operacji i domyślam się świeżej,więc możesz czuć dyskomfort. Ale na pewno nie jest to związane z funkcją jajnika 😉
 
Biorę swanson B12, kwas foliowy, nordic omega 3, bicaps bcomplex, żelazo Tardyferon, inozytol 250mg i cholina 250mg nów, d3 dr best, magnez swanson. Boję się że przesadzę z tym inozytol em i cholina brałam dwa razy dziennie. Witaminy k nie mogę brać że względu na moje mutację genetyczne. Mthfr c677 homozygota zespół antyfosfolipidowy, trąbofilie podejrzenia. Biorę heparyne dwa razy dziennie 0,4 i aspirynę 100. A ile czekacie na pierwszą wizytę do ginekologa?? Mam pierwsza wizytę 9 marca.
Ja pierwsza wizyta mam zaplanowana na 6+6 czyli w ta srode:-)
 
reklama
Jajnik jest połączony z macica jajowodem,więc jak wszystko zaczyna się rozciągać, to możesz mieć wrażenie, że boli Cię jajnik. Do tego ,tak jak wspominałaś jesteś po operacji i domyślam się świeżej,więc możesz czuć dyskomfort. Ale na pewno nie jest to związane z funkcją jajnika [emoji6]
Możliwe 13 miesięcy po, ewakuację jaja płodowego miałam z tego jajowodu .
 
Do góry