reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Mnie kłuje w podbrzuszu, lekarz powiedział, że po cc tak qlansie może być... [emoji849] Że dopoki to nie ból kolkowy to mam się nie martwić...
 
Dzień dobry :) cóż za piękny poranek. W prawdzie ciemno i niezbyt ciepło, aleeee muszla mnie nie woła, więc jest dobrze. Ostatni dyżur w pracy... Az się płakać chce. Życzę Wam udanej, spokojnej i leniwej niedzieli [emoji8]
 
Ja chodzę prywatnie do człowieka,który jest nie dość że super specjalista to fajnym facetem. Zawsze dostępny,zawsze ma czas,jest zainteresowany,troskliwy. Mam pełne zaufanie.
Jako jedyny w momencie zorientował się,że jestem w cp. Jajowód uratowany[emoji3448]z którego jestem w ciąży.

Ja nie dam rady wstać bo puszczę pawia chyba,A muszę leki,cholera.
 
reklama
Hej, ja nie jestem nastawiona, w sumie wyglada to tak jakbym miala normalny okres :/ nie jakis mocny ale jednak. Zajrze do was we wtorek jak bede znala wyniki bety, a tymczasem kochane trzymajcie sie!
 
Do góry