reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Wiecie co sobie pomyslalam, a moze mam tak wczesna ciaze i to krawienie to implantacja zarodka? Kurde siedze i mysle...
 
reklama
Ja wybralam w tamtej ciazy ordynatora mojego szpitala i dobrze zrobilam, mialam jego wsparcie i mysle troszke moglam wiecej, np wybrać sobie date cc ;)
Odwiedzal mnie po cieciu, interesowal sie. Ogolnie fajnie chodzic do lekarza ktory pracuje w szpitalu w ktorym chcemy rodzic. Teraz tez do niego ide, zreszta już dzis sie z nim widzialam w szpitalu.
Sabi32 a do kogo chodzisz i w jakim szpitalu? Ja też ze Śląska :)
 
Ksiezarek :) a rodzilam w Gliwicach w wielospecjalistycznym :)
Kurde laska trzymam za Ciebie kciuki! Trzymaj się tam i nie poddawaj się. Musi być dobrze ❤️
A o Panu Ksiezarku czytałam opinie niedawno i bardzo sobie chwalą. Chodzisz do niego prywatnie? Bo widziałam, że przyjmuję w Łabędach chyba? Na NFZ?
 
No wieci jestem, na usg nic nie widac kompletnie ale pan doktor powiedział, ze na usgizbie widac cokolwiek przy becie siegajacej 800-900..wiec we wtorek powtórka bety czy prawidlowo przyrasta i jesli tak, to moze oznaczac mega wczesna ciaze 2-3 tyg..i wg moich obliczen moze tak byc, bo stosunek byl 24-25 stycznia.... ale może byc tak, ze sie oczyszcze i nic z tego nie bedzie :( musimy czekac. Beta 103 tez wskazuje bardzo wczesna ciaze, w kazdym.razie krwawienie jest niewielki, lekow dac nie moze poki nic na usg nie widzi.
Nie chcę Cię martwić ale ta beta mega niska jest... może właśnie się oczyszczasz jednak.
 
Kurde laska trzymam za Ciebie kciuki! Trzymaj się tam i nie poddawaj się. Musi być dobrze ❤
A o Panu Ksiezarku czytałam opinie niedawno i bardzo sobie chwalą. Chodzisz do niego prywatnie? Bo widziałam, że przyjmuję w Łabędach chyba? Na NFZ?
Dzieki, prywatnie, chyba nie przyjmuje na nfz, bo on tylko poniedziałek i sroda tam w Labedach, bardzo fajny lekarz :)
 
reklama
Do góry