reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Nie wiem czy komus mowila. Wazne ze ja o tym nie wiem. Ale została uprzedzona o wszelkich negatywnych mozliwosciach i poproszoba zeby nie mowic
A córka nie powie reszcie? Moja ma 6 i jak sie dowie to taka papla ze wszyscy beda wiedziec [emoji85] No ale wiem ze bedzie bardzo sie cieszyc
 
reklama
Cześć wszystkim, pierwszy raz na forum i nie wiem czy w dobrym miejscu kliknęłam. Może pomożecie? 8 stycznia ostatni okres , owulacja raczej 25 stycznia, Beata 7 lutego 133 i po dwóch dniach 680, (Przy pustym tez może wzrastać) ginekolog stwierdziła ze słabe te jajo i chyba puste, idę we wtorek ponownie. Dołączam fotę co myślicie?Zobacz załącznik 1080823
Pusto, fakt.
Warto też spojrzeć pod kątem cp.
 
Cześć wszystkim, pierwszy raz na forum i nie wiem czy w dobrym miejscu kliknęłam. Może pomożecie? 8 stycznia ostatni okres , owulacja raczej 25 stycznia, Beata 7 lutego 133 i po dwóch dniach 680, (Przy pustym tez może wzrastać) ginekolog stwierdziła ze słabe te jajo i chyba puste, idę we wtorek ponownie. Dołączam fotę co myślicie?Zobacz załącznik 1080823
Wg ostatniej miesiączki to ok 5 tydzień,więc można by przyjąć,że jest to bardzo wczesna ciąża. Ale w przypadku, kiedy pęcherzyk jest naprawdę spory (szkoda,że nie podałeś wymiarów GS),a nic jeszcze w nim nie ma, rokowania nie są najlepsze. Stosuj się do zaleceń swojej Pani doktor, ona jest najbardziej kompetentna osoba,aby stawiać diagnozy. Trzymam kciuki,aby wszystko się poukladalo.
 
Wg ostatniej miesiączki to ok 5 tydzień,więc można by przyjąć,że jest to bardzo wczesna ciąża. Ale w przypadku, kiedy pęcherzyk jest naprawdę spory (szkoda,że nie podałeś wymiarów GS),a nic jeszcze w nim nie ma, rokowania nie są najlepsze. Stosuj się do zaleceń swojej Pani doktor, ona jest najbardziej kompetentna osoba,aby stawiać diagnozy. Trzymam kciuki,aby wszystko się poukladalo.
gs 2,65cm
 
Siedze na izbie, czekam az pobiora krew aby potwierdzic ciążę...czyli moge zamawiać kuzwa kolacje do szpitala :oo2:
Dopiero potem badanie i usg.
 
reklama
Do góry