reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja musialam ruszyc doopke :) i nie zaluje :) chociaz snieg zobaczylam [emoji23] ruszaj ruszaj :)
Kurde też się zbieram na betę i tak siedzę, kminie i zebrać się nie moge [emoji23] totalnego lenia złapałam dziś i najchętniej nakryłabym się mięciutkim cieplutkim kocykiem i poszła spać. Jednak kurde nie mogę bo muszę zebrać tyłek i ruszyć się w końcu.
 
reklama
Mój też wie bo nie umiem być z tym sama,a bardzo się stresuje,pół nocy nie spałam dzisiaj:-/ zrobiłam bete,wynik dzisiaj później bo oko 17 ale nie płaciłam nic bo miałam w takim labo jedno badanie do wykorzystania za to że w tamtym miesiacu zamiast bety zrobili mi estradiol,a potem i tak @Przyszła.:-)
No to wyniki mamy o tej samej godz
Moja beta z poniedziałku to 539.90
 
Hej dziewczyny
Ja tez spać w nocy nie mogłam, dużo stresu związanego z powrotem do pracy[emoji26]
Rano byłam z córką na bilansie. Teraz w banku..
Brzuch mnie tak ciągnie ze martwię się że mnie zaleje [emoji17]
Oprócz tego mam straszne uderzenia gorąca.
Macie też tak?
Jutro skoczę na bete zobaczymy [emoji6]
 
@M_8911 nie nic takiego nie mam ani ciagniec ani nic żadnego bólu na okres
Jak nie dostałam właśnie bólu na okres to już w sumie wiedziałam.
U mnie przy każdej ciąży jest brak bólu i wtedy zawsze wiem




Kurcze mam dylemat z tym powiedzeniem
Nie wiem kiedy to zrobię no nie wiem
 
Hej dziewczyny, gratuluję Wam wszystkim. Ja co prawda zostanę marcowa mamą 2020, ale zawsze chciałam dziecko urodzić w październiku 😅 Trzymam szczególne kciuki też za Was i Wasze maluchy, bo sama jestem pazdziernikowym dzieckiem. Zobaczycie, że czas szybko zleci. Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych październikowych maleństw 😘
 
Mój mąż raczej nie zgodzi się na wózek dla pierworodnego używany. Musi być najlepszy[emoji16] Ciuszki pewnie dostanę od kumpeli bo młody ma 7 miesięcy właśnie [emoji4] Także liczę na nią [emoji4][emoji16]
Mój właśnie też nie chciał używanego dla synka [emoji38] także mieliśmy nowy. Ale teraz już zostanie [emoji3526]

I fotelik dla mnie też koniecznie nowy, chyba, że ze sprawdzonego źródła [emoji6]
 
reklama
Do góry