reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Macie jakieś bóle brzucha?
Ja przez dzień nie czuje ,ale teraz wieczorem jak już leżę to mnie tak wiercic,trochę jak na @ nie jest to bardzo bolesne,ale niepokoje sie:-(
Mnie dzisiaj już nie. Ale wczoraj miałam rozpieranie w łonie,że tak powiem. Ogólnie nie mam nic co mogłoby zapowiadać@ u mnie.
Pachwiny czuje czasem.
 
Macie jakieś bóle brzucha?
Ja przez dzień nie czuje ,ale teraz wieczorem jak już leżę to mnie tak wiercic,trochę jak na @ nie jest to bardzo bolesne,ale niepokoje sie:-(

Ja czuje ból brzucha od jakichś 3 tyg. Zaczęły się od pierwszej doby po transferze i nie puszczają. Czasem są mocne czasem słabsze ale są codziennie. Ponoć to normalne na początku ciąży
 
Kurczę do usuwania 8 to po pierwsze trzeba dac mocniejsze znieczulenie niż standardowo,czasem może być konieczność zazycia antybiotyku,czegoś mocniejszego przeciwbólowego, a jest to stresująca sytuacja.zazwyczaj usuwa się w 2 trymwstrze-to najbezpieczniej, ale z drugiej strony jak przez cały 1 trymestr masz się faszerowac paracetamolem który może przestać działać to lepiej usunac odrazu.a to dolną czy górna?
 
Ja byłam w poniedziałek u dentystki.
Podala słabe znieczulenie bez adrenaliny bezpieczne dla kobiet w ciąży.
Byłam też umówiona na wyrwanie 8 ale powiedziała że jeśli to nie boli nie doskiewa to zostawić na drugi trymestr jak się wszystko unormuje. Jednak gdyby coś się działo to trzeba działać żeby nie cierpieć.
Dziewczyny czy któraś z was będąc w poprzednich ciążach robiła jakieś zabiegi stomatologiczne w 1 trymestrze? Moja zatrzymana ósemka daje mi do wiwatu. Boli okrutnie... Dzwoniłam do chirurga szczękowego, pani powiedziała, że teoretycznie nie powinno się tego robić w 1 trymestrze ale jeśli ból będzie bardzo dokuczliwy to lepiej to zrobić niż się męczyć i sama nie wiem... Przechodziłam już jedno dłutowanie ósemki i było całkiem spoko ale miałam w razie czego silne leki przeciwbólowe choć wcale nie potrzebowałam. A tu będzie tylko paracetamol jak coś [emoji3525]
Mam też umówiona pierwsza wizytę do gienekologa na 14.02 - bardzo szybko wiem, ale jestem po cesarce i trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie zagnieździło się w bliźnie albo w okolicy [emoji849]
 
Mam teraz tydzień wolnego w pracy- cieszę się że tak mi się to zbiegło bo sobie mogę naprawdę odpocząć i oszczędzać się żeby się ziarenko dobrze zagniezdzilo:-)
 
Mam teraz tydzień wolnego w pracy- cieszę się że tak mi się to zbiegło bo sobie mogę naprawdę odpocząć i oszczędzać się żeby się ziarenko dobrze zagniezdzilo:-)
Ja miałam tydzień wolnego i jutro już trzeba wracać Ale jest spokojnie. Nie ma szefowej więc będę na spokojnie pracować [emoji1]
Powtórzę rano betę i prog.
 
Ja miałam tak chyba do dnia @. Teraz też czasami coś zaboli Ale już rzadko. Jestem tydzień po terminie @.
Macie jakieś bóle brzucha?
Ja przez dzień nie czuje ,ale teraz wieczorem jak już leżę to mnie tak wiercic,trochę jak na @ nie jest to bardzo bolesne,ale niepokoje sie:-(
 
reklama
Do góry