reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Musi byc dobrze. Trzymam kciuki :*
To ja dziś przy zakupach poczułam, że coś że mnie pociekło.. No i niestety to jakieś brązowe plamienie.. W sumie w każdej ciąży miałam plamienia, w tej donoszonej też, ale mimo wszystko jakoś skończył mi się optymizm.. Jak tym razem się nie uda, to chyba psychiatryk mnie czeka, bo już więcej nie udźwignę..
 
reklama
Moja córa już wie o ciąży i tez ta wiadomość przekazała moim rodzicom i mojej chrzestnej[emoji4] ma 2 i 5 msc ale jest bardzo kumata rozumie ze mam w brzuszku dzidzie zarzyczyla sobie dziewczynkę zobaczymy czy będzie zadowolona z nowej roli.
Wizytę mam 21 lutego bo nie chce się nie potrzebnie denerwować ze nie ma serca czy coś [emoji6]
Tez mam takie zdjęcia z tygodnia na tydzień ale nigdy nie były sklejone w całość [emoji85]
I tez nie czuje żadnych objawów ciąży [emoji2372]
O, mam syna w podobnym wieku [emoji3526] 2l 4m [emoji3526][emoji3526]
 
Oo, naprawdę dziwnego... [emoji2368]


@Sówka bierzesz luteinę?
Nie biorę, niby mam w domu duphaston, ale mam strasznie wysoki progesteron, grubo ponad normę dla l trymestru, więc chyba nie tu problem.. Zobaczę, czy plamienie się powtórzy, jak coś to zacznę łykać.. Jutro idę zrobić progesteron i betę dla pewności jednak, żeby nie oszaleć przez tydzień..
 
reklama
Do góry